Clean World Marek Woch

Wywóz nieczystości stałych i płynnych

Kontenery
ul. Kasprzykiewicza 45, 05-200 Leśniakowizna mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Clean World Marek Woch

Informacje

Opis działalności
Jeśli rzetelność, terminowość, umiarkowane ceny i szeroka oferta możliwości, to tylko z firmą Clean World. Jesteśmy firmą, która istnieje od 1991 roku i nieustannie stara się spełniać oczekiwania i potrzeby swoich klientów. Zakres naszych usług obejmuje różnorodne prace, w tym wywóz nieczystości.
Produkty i usługi
Na wysoką jakość naszych usług w Clean World wpływ ma zatrudnianie wykwalifikowanych pracowników, inwestowanie w sprzęt techniczny i utworzenie własnej sortowni odpadów. Prawie 30 lat doświadczenia w branży sprawia, że podejmujemy się nawet najtrudniejszych zleceń związanych z usuwaniem nieczystości. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i atrakcyjne ceny. Oferujemy nasze usługi zarówno osobom fizycznym, jak i instytucjom i podmiotom gospodarczym. Działamy m.in. na rzecz szkół, placówek medycznych, jednostek wojskowych i sklepów na terenie miast i gmin Wołomin, Kobyłka, Radzymin, Zielonka, Ząbki, jak również i Warszawa.

Podstawą naszej działalności w Clean World jest wywóz nieczystości stałych i płynnych. W tym pierwszym przypadku używamy podstawianych przez nas i po zapełnieniu zabieranych kontenerów. Pojemniki, jakimi dysponujemy, mają pojemność od od 5 m3 do 34 m3. Z kolei wywóz płynnych nieczystości prowadzimy wozami asenizacyjnymi o pojemności 10-11,5 m3.

Poza wymienionymi usługami zajmujemy się też takimi usługami jak:
-wywóz gruzu,
-realizacja rozbiórek obiektów budowlanych,
-trzymanie zimowe parkingów,
-utrzymanie zimowe dróg dojazdowych,
-wywóz śniegu,
-niwelacja terenu,
-wykopy,
-wynajem maszyn,
-wynajem urządzeń budowlanych,
-skup surowców wtórnych.

Dysponujemy koparkami, koparkoładowarkami i ładowarkami teleskopowymi.

Nasi klienci mogą też skorzystać z usług transportowych i mechaniki pojazdowej oraz zakupić pojemniki na piasek i sól marki
TITAN EKO. Transportujemy materiały budowlane i materiały sypkie, np. tłuczeń, piasek i keramzyt.

Ważnym punktem w naszej ofercie jest również pielęgnacja zieleni.
Na życzenie klientów projektujemy ogrody i je zakłady. Nasze prace polegają na przygotowaniu ziemi pod zasiew, wyrównywaniu terenu i pielęgnacji już zasadzonych roślin.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć, a więcej znajdą Państwo na stronie internetowej Clean World. W sprawie oferty prosimy o telefony.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
grodziski, legionowski, miński, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, pułtuski, Warszawa, warszawski zachodni, węgrowski, wołomiński, wyszkowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe