Usługi ogólnobudowlane Marczyk Michał

Kompleksowe usługi budowlane

Wynajem maszyn budowlanych
ul. 11 Listopada 35, 05-270 Marki mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
501 782 468
227712888
Może cię zainteresować
Usługi ogólnobudowlane Marczyk Michał

Informacje

Opis działalności
Firma, której właścicielem jest Michał Marczyk specjalizuje się w usługach ogólnobudowlanych. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1999 roku i zajmuje się pracami ziemnymi, wznoszeniem budynków i wyburzeniami. Wszystkie prace wykonuje szybko, z należytą dokładnością i z zachowaniem konkurencyjnych cen.
Produkty i usługi
Szybko, dokładnie i za konkurencyjną cenę. Tak usługi ogólnobudowlane wykonuje firma Michała Marczyka. Zajmuje się przede wszystkim robotami ziemnymi, do których posiada ciężki sprzęt obsługiwany przez doświadczonych operatorów. Koparkoładowarki nadają się do wykonywania wykopów pod fundamenty, chodniki i instalacje podziemne, np. elektryczne, wodno-kanalizacyjne, gazowe i telekomunikacyjne. Przedsiębiorstwo podejmuje się też niwelowania terenu, utwardzania ziemi i wykonywania wykopów. Oferta firmy obejmuje również takie usługi jak:
-podnoszenie terenu,
-wycinanie drzew,
-załadunek pale,
-rozładunek palet,
-karczowanie pni,
-rozbiórki budynków,
-wyburzenia budynków,
-transport gruzu.

Ciężarówkami należącymi do firmy przewożone są też materiały budowlane, takie jak piach, żwir i ziemia. Przydają się podczas wznoszenia przez firmę domów, obiektów przemysłowych, obiektów gastronomicznych i obiektów przemysłowych.

Uzupełnieniem oferty jest odśnieżanie placów, dróg,parkingów i chodników oraz posypywanie nawierzchni piaskiem.

Więcej informacji dotyczących przedsiębiorstwa prowadzonego przez Michała Marczyka znajduje się na stronie internetowej. Pytania dotyczące oferty można kierować na podany adres e-mailowy albo pod podany numer telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

domy,