Usługi ogólnobudowlane Marczyk Michał

Prace ogólnobudowlane i wynajem koparek

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. 11 Listopada 35, 05-270 Marki mazowieckie
(4 opinie) napisz opinię
Telefon
501 782 468
227712888
Usługi ogólnobudowlane Marczyk Michał

Informacje

Opis działalności
Usługi ogólnobudowlane to firma z siedzibą w Markach, w powiecie wołomińskim, w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1999 roku przez Michała Marczyka. Specjalizuje się w pracach ziemnych wykonywanych za pomocą ciężkiego sprzętu takiego jak koparkoładowarki. Maszyny obsługiwane są przez doświadczonych operatorów.
Produkty i usługi
Firma Michała Marczyka wykonuje nawet najtrudniejsze prace ziemne. Ciężkim sprzętem kopie pod fundamenty domów, zakładów przemysłowych i magazynów oraz wykonuje wykopy pod przyłącza i sieci. Mogą to być wykopy pod sieci gazowe, elektryczne, wodno-kanalizacyjne, a także telekomunikacyjne. Ponadto firma kopie pod przydomowe oczyszczalnie ścieków, drogi i chodniki oraz niweluje albo podnosi teren. Do prac ziemnych można też zaliczyć wykonywanie nasypów.

Na przygotowanym do budowy miejscu powstają:
-domy jednorodzinne,
-obiekty gastronomiczne,
-obiekty przemysłowe.

Wszystkie prace doprowadzane są do stanu surowego otwartego.

Firma zajmuje się ponadto załadunkiem i rozładunkiem palet, wycinką drzew, przewozem materiałów sypkich i wywozem gruzu. Gruz pozostaje po pracach wyburzeniowych prowadzonych przez przedsiębiorstwo. Dodatkowo firma sprzedaje ziemię, piach i żwir oraz zajmuje się odśnieżaniem.Usuwa śnieg z placów, chodników, parkingów i dróg oraz posypuje nawierzchnię piaskiem.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie usług budowlanych wykonywanych przez firmę Michała Marczyka. Po więcej najlepiej napisać maila, zadzwonić albo wejść na stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
W
Wht3_n0s3
Kompleksowe prace ziemne. Dla mnie to najlepszy wykonawca robót terenowych.
K
kris1967
Wyburzanie budynków wychodzi im doskonale. Halę po starym zakładzie położyli w jeden dzień.
M
Miłosz
To się nazywa profesjonalizm. W kilka godzin wykonali wykop pod fundament domu.
M
Mariusz
Polecam firmę Marczyk. Pracowali przy budowie mojego domu i dobrze się spisali. Mają ciężki sprzęt, więc nie mieli problemu z wykonaniem wykopu, niwelacją ziemi i utwardzeniem podjazdu. Wszystkie prace zrealizowali w ciągu jednego dnia!

Słowa kluczowe

domy,