Emilia Skup i sprzedaż odpadów drewnianych

Tanie odpady z drzew iglastych i liściastych

Drewno
ul. Ciurlionisa 5, 05-270 Marki mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Emilia Skup i sprzedaż odpadów drewnianych

Informacje

Opis działalności
Emilia to firma z Marek, w województwie mazowieckim. Prowadzi też działalność w województwach podlaskim i warmińsko-mazurskim. Zajmuje się od końca lat 90. XX wieku skupem i sprzedażą odpadów drzewnych.
Produkty i usługi
Drewno to materiał powszechnie używany w przemyśle, dlatego nic dziwnego, że jest zapotrzebowanie nie tylko na jego czystą postać, ale też odpady powstające przy obróbce w tartakach. Ich pozyskiwaniem, selekcją i dalszą sprzedażą zajmuje się firma Emilia. Przedsiębiorstwo dysponuje specjalistycznym sprzętem, w tym ciężarówkami do transportu drewna i odpadów drewnianych, które można sprawnie załadować i rozładować. Dzięki temu nawet duże zamówienia przedsiębiorstwo realizuje terminowo. Oferta kupna i sprzedaży obejmuje drewno liściaste i iglaste, w tym takie materiały jak:
-zrębki tartaczne,
-zrzyny tartaczne,
-kora,
-trociny,
-biomasa.

Pozyskiwane i sprzedawane klientom odpady drzewne wykorzystywane są m.in. do produkcji pelletu oraz nadają się na rozpałkę do pieców i kominków. Ponadto materiały sprzedawane są do firm wytwarzających meble i zakładów wykonujących płyty z wiórów.

Po więcej informacji związanych z firmą Emilia najlepiej zadzwonić albo napisać maila. Można też wejść na stronę internetową.Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń