Hondmar. Części samochodowe marki Honda

Sprzedaż nowych i używanych części marki Honda

Używane części samochodowe
ul. Duża 1, 05-270 Marki mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
514 500 254
Adres korespondencyjny
ul. Duża 1, 05-270 Marki mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Hondmar to firma z Marek, w powiecie wołomińskim, w województwie mazowieckim. Należy do Rafała Kopczyńskiego i jest obecna na rynku motoryzacyjnym od 1998 roku. Specjalizuje się w sprzedaży części do samochodów marki Honda.
Produkty i usługi
Hondmar sprzedaje nowe i używane podzespoły Hondy. Prowadzi sklep stacjonarny oraz sklep internetowy na popularnym portalu Allegro. Oferuje atrakcyjne ceny części, a w przypadku zakupów w sieci także szybką dostawą.

Klienci sklepu stacjonarnego mogą liczyć na fachową pomoc przy wyborze najlepszych podzespołów, np. części blacharskich. Są wśród nich maski, dachy, podłużnice, błotniki, progi, a także zderzaki. W sprzedaży znajdują się też podzespoły mechaniczne do silników oraz:
-półosie z przegubami
-wały napędowe
-manualne skrzynie biegów
-automatyczne skrzynie biegów
-rozruszniki
-alternatory
-kolektory

Hondmar oferuje także elementy zawieszenia, takie jak amortyzatory, układu hamulcowego np. tarcze i klocki oraz układu elektrycznego i elektronicznego.

Poza wymienionymi częściami na klientów czekają też kierunkowskazy oraz przednie i tylne lampy, a także sprężarki, chłodnice i nagrzewnice do układu chłodzenia, klimatyzacji i nagrzewania pojazdu.

Uzupełnieniem oferty są tłumiki i inne elementy wydechu, a także siedzenia, kierownice, deski rozdzielcze i wiele innych potrzebnych podzespołów i elementów wykończeniowych.

Wymienione informacje o firmie Hondmar to nie wszystko czego można się dowiedzieć o sklepie isprzedawanych częściach. Po więcej najlepiej wejść na stronę internetową, napisać maila lub zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń