Rafał Kopczyński Hondmar Części samochodowe marki Honda

Sprzedaż nowych i używanych części marki Honda

Używane części samochodowe
ul. Duża 1, 05-270 Marki mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Strona www
Telefon
514 500 254
Rafał Kopczyński Hondmar Części samochodowe marki Honda

Informacje

Opis działalności
Hondmar to firma mieszcząca się w Markach w województwie mazowieckim. Należy do Rafała Kopczyńskiego i jest obecna na rynku motoryzacyjnym od 1998 roku. Specjalizuje się w sprzedaży części do samochodów marki Honda.
Produkty i usługi
Hondmar sprzedaje nowe i używane podzespoły Hondy. Prowadzi sklep stacjonarny oraz sklep internetowy. Oferuje atrakcyjne ceny części, a w przypadku zakupów w sieci także szybką i bezpieczną dostawą.

Klienci sklepu stacjonarnego mogą liczyć na fachową pomoc przy wyborze najlepszych podzespołów, w tym między innymi części blacharskich. Są wśród nich maski, dachy, podłużnice, błotniki, progi, a także zderzaki. W sprzedaży znajdują się też podzespoły mechaniczne do silników oraz:

- półosie z przegubami,
- wały napędowe,
- manualne skrzynie biegów,
- automatyczne skrzynie biegów,
- rozruszniki,
- alternatory,
- kolektory.

Hondmar oferuje także elementy zawieszenia, takie jak amortyzatory, elementy układu hamulcowego na przykład tarcze i klocki oraz układu elektrycznego i elektronicznego.

Poza wymienionymi częściami na klientów czekają też kierunkowskazy oraz przednie i tylne lampy, a także sprężarki, chłodnice i nagrzewnice do układu chłodzenia, klimatyzacji i nagrzewania pojazdu.

Uzupełnieniem oferty są tłumiki i inne elementy wydechu, a także siedzenia, kierownice, deski rozdzielcze i wiele innych potrzebnych podzespołów i elementów wykończeniowych.

Wymienione informacje o firmie Hondmar z Marek to nie wszystko czego można się dowiedzieć o sklepie i sprzedawanych częściach. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej Hondmar lub pod numerem telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
E
Emil
Jako mechanik mogę z czystym sumieniem polecić ten sklep. Zawsze, kiedy mi czegoś brakuje to zamawiam lub jadę do ich sklepu. Części dostarczane są mi już na trzeci dzień!
K
Kamil
Nie spodziewałem się tak dużego wyboru części samochodowych. W naszej rodzinie aż 3 osoby mają Hondy. Co chwilę trzeba coś reperować i kontakt z takim sklepem jest idealny. Mają wszystko. Polecam.