Zakłady Aparatury Precyzyjno-Medycznej Premed Spółdzielnia Pracy

Szeroki wybór wyrobów metalowych

Sprzęt i wyposażenie laboratoriów
ul. Duża 1, 05-260 Marki mazowieckie
poniedziałek 07:00 - 15:00
wtorek 07:00 - 15:00
środa 07:00 - 15:00
czwartek 07:00 - 15:00
piątek 07:00 - 15:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(22) 781 37 88
Dział sprzedaży
227712215
premed@ats.com.pl
Adres korespondencyjny
ul. Duża 1, 05-260 Marki mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Zakłady Aparatury Precyzyjno-Medycznej Premed swoją siedzibę mają w Markach, w województwie mazowieckim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Rozpoczęliśmy naszą działalność w 1950 roku. Głównym profilem naszej działalności jest produkcja wyrobów metalowych. Produkujemy sprzęt spawalniczy, laboratoryjny i weterynaryjny. Zajmujemy się również wyrobem części do maszyn rolniczych.

Zajmujemy się wynajmem różnego rodzaju powierzchni. Oferujemy między innymi pomieszczenia biurowe, produkcyjne i magazynowe.

Posiadamy do sprzedaży trzy działki zabudowane o przeznaczeniu przemysłowo-technicznym o łącznej powierzchni 18239 m kw. w cenie 500 zł brutto za m kw. położone w Markach przy ul.Dużej 1.


Nasza oferta obejmuje produkty, takie jak:

- aparat Kocha,
- suszarki do elektrod spawalniczych,
- wibratory dentystyczne,
- stoły weterynaryjne,
- zgłębniki żołądkowe dla bydła.

Oferujemy także balustrady nierdzewne, bramy, furtki i przęsła ogrodzeniowe. Świadczymy usługi obróbki skrawaniem metali.


Służymy fachowym doradztwem i pomocą w wyborze odpowiednich produktów z naszej oferty. Zapewniamy atrakcyjne ceny i wysoką jakość wszystkich wyrobów.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Zakładów Aparatury Precyzyjno-Medycznej Premed oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Markach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
B
Basia
Zdecydowałam się na zakup wibratora dentystycznego do mojej pracowni stomatologicznej. Korzystam z niego od kilku miesięcy i nie zauważyłam żadnych wad.
B
Borys
Kupiłem w tej firmie klatki dla małych zwierząt. Jestem zadowolony, ponieważ są lekkie i można je złożyć do rozmiarów walizki. W dodatku są tak zbudowane, że łatwo zadbać o ich higienę. Cena przystępna, polecam.