Kobra Serwis PPUH

ul. Legionowa 44, 05-260 Marki mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
801 022 392
Adres korespondencyjny
ul. Legionowa 44, 05-260 Marki mazowieckie

Informacje

O nas
KOBRA-SERWIS prowadzi działalność gospodarczą w zakresie usług ochrony mienia, na podstawie koncesji nr L-0205/08, wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, w oparciu o przepisy Ustawy o ochronie mienia i osób z dnia 22 sierpnia 1997 roku. Świadczymy usługi ochrony mienia na najwyższym poziomie, na terenie miasta Stołecznego Warszawy i powiatów woj. mazowieckiego. Posiadamy biura w Białymstoku i Wrocławiu.

Możliwe jest także szybkie zorganizowanie filii naszej firmy poza ww. miastami - w przypadku otrzymania zlecenia od klientów posiadających siedziby lub obiekty do ochrony w innych miejscach kraju.

OCHRONA MIENIA

Zatrudniamy doświadczonych, sprawdzonych i przeszkolonych pracowników oraz kadrę nadzoru, posiadającą aktualne zaświadczenia o niekaralności i licencje zawodowe, jednolicie umundurowanych [stosownie do specyfiki ochranianego obiektu – mundury operacyjne,garnitury, itp.], wyposażonych w środki łączności.
Opis działalności
Ochrona, ochrona mienia, ochrona fizyczna, ochrona elektroniczna.
Produkty i usługi
Monitoring

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na skuteczne i profesjonalne świadczenie usługi ochrony mienia coraz częściej wspierane przez najnowocześniejsze systemy elektroniczne, stworzyliśmy Centrum Monitoringu wykonanych czynności i kontroli czasu pracy działające w czasie rzeczywistym na bazie systemu AG/GPRS/GSM.

Uruchomiliśmy również system monitorowania pojazdów w nawigacji satelitarnej GPS, transmisji danych GPRS przy wykorzystaniu sieci Internet podczas pozycjonowania pojazdów na szczegółowej mapie cyfrowej Europy.


ELEKTRONICZNY INSPEKTOR NADZORU
e-inspektor
Oparty na systemie AG/GPRS/GSM

Tanio, szybko i efektywnie: takie zarządzanie personelem oferujemy!

Oferujemy Państwu efektywne zarządzanie kosztami dzięki zastosowaniu najnowszego na rynku systemu monitorowania czasu, miejsca i rezultatów pracy personelu w czasie rzeczywistym. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu technologii transmisji danych opartej na AG/GPRS/GSM.

1. E - Inspektor jest funkcjonalnym urządzeniem kontroli czasu pracy personelu.
2. E - Inspektor pozwala na odczytanie danych zawartych w systemie o każdej porze dnia i nocy bez konieczności wysyłania na miejsce pracownika nadzoru w celu odczytania danych z urządzenia.
3. E - Inspektor pozwala na przesłanie danych zgromadzonych w systemie za pomocą poczty elektronicznej w każde wskazane przez Państwa miejsce.
4. E - Inspektor udostępni Państwu prawdziwe dane, wynikające z faktycznego czasu pracy i zarejestrowanych zdarzeń bez udziału obsługi.

Koncentrujemy się na efektywnym wykorzystaniu czasu pracy personelu kierowniczego, inspektorów d/s ochrony, dowódców obiektów. E - Inspektorowi pozwoli Państwo zredukować koszty jego utrzymania do niezbędnego minimum.

W praktyce firma korzystająca z naszych usług może zredukować częstotliwość wykonywanych kontroli przez pracowników nadzorujących od 50% do 75% przy jednoczesnym podniesieniu poziomu świadczonych usług!

Zasięgiemdziałania obejmujemy cały kraj.
Marki i specjalizacje
Keratronik, tasc technology, active guard
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
Z
Zadowolony
2019-06-13 14:19:44
szybki czas reakcji w sytuacjach alarmowych
J
Jurek
2019-02-22 20:30:43
świetna ochrona, nie tylko domu, ale i różnych imprez. świetna ekipa, brawo. więcej takich firm jak ta