Tandem Autokary Sp. z o.o. Sp.k.

Krajowe i międzynarodowe przewozy autokarowe

Przewozy autokarowe
ul. Przesmyk 10, 05-260 Marki mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Tandem Autokary Sp. z o.o. Sp.k.

Informacje

Opis działalności
Tandem Autokary to spółka z siedzibą w Markach, w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność w 1992 roku i niezmiennie zajmuje się przewozami osobowymi. Dysponuje do tego celu flotą 25 pojazdów.
Produkty i usługi
Terminowo, bezpiecznie i za atrakcyjną cenę. Takie zasady stoją u podstaw działalności Tandem Autokary. Firma od niemal 30 lat przemierza swoimi pojazdami drogi Polski i innych państw dowożąc pasażerów na wskazane miejsce. Dysponuje autokarami, busami i autobusami miejskimi, które są w pełni sprawne i odpowiednio wyposażone. O bezpieczeństwo pasażerów dbają doświadczeni kierowcy, a w pojazdach firmy znajdą Państwo klimatyzację, ogrzewanie, wygodne siedzenia oraz pasy bezpieczeństwa. Ponadto większe autokary wyposażone są w WC, barek, lodówkę i nagłośnienie. Największe pojazdy umożliwiają komfortową podróż około 60 osobom, natomiast najmniejsze przeznaczone są dla 16 pasażerów. Autokary i busy używane są do obsługi wycieczek. Ponadto firma Tandem Autokary oferuje takie usługi jak:
-przewozy pracownicze
-obsługa biur podróży
-przejazdy dla firm szkoleniowych
-wyjazdy na eventy
-wyjazdy na zjazdy
-wyjazdy na konferencje
-wynajem autokarów dla gości weselnych
-wyjazdy integracyjne
-wycieczki szkolne
-pielgrzymki

Możliwa jest też obsługa transferów lotniskowych i przejazdów do hoteli. Autobusy miejskie używane są również do stałej obsługi linii komunikacyjnych. Dodatkowo firma wynajmuje pojazdy do reklam, filmów oraz w celach reklamowych.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie i jej ofercie. Po więcej, w tym dodatkowe zdjęcia posiadanych przez przedsiębiorstwo autokarów najlepiej wejść na stronę internetową. W celu rezerwacji można natomiast zadzwonić albo napisać maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe