Tandem Autokary Sp. z o.o. Sp.k.

Przewozy autokarowe, przewozy turystyczne, przewozy miejskie i podmiejskie

Przewozy autokarowe
ul. Przesmyk 10, 05-260 Marki mazowieckie
(20 opinii) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(22) 771 22 77
Biuro i Baza
227712277
kontakt@tandem.net.pl
Piotr Ścieżka
502668067
Siedziba
227812897
Andrzej Ścieżka
609578100
Adres korespondencyjny
ul. Przesmyk 10, 05-260 Marki mazowieckie

Informacje

O nas
Firma Tandem funkcjonuje w branży przewozowej od 1992 roku.

Przez ten czas zdobyliśmy rozległe doświadczenie i staliśmy się partnerem przewozowym wielu firm, instytucji, biur podróży oraz klientów indywidualnych. Oferujemy również przewozy autokarowe oraz wynajem autokarów i wynajem autobusów. Nasza główna siedziba znajduje się w Markach (blisko Warszawy).

W pierwszych latach istnienia firmy działalność koncentrowała się głównie na przewozie osób (linie miejskie i podmiejskie) – lata 1994 - 2001 – współpraca z Zarządem Transportu Miejskiego w Warszawie: obsługa kilku linii miejskich na terenie Warszawy oraz współpraca z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego: obsługa linii podmiejskiej Warszawy – do dziś.

Jako partner przewozowy jesteśmy profesjonalistami, którzy stawiają na solidność i rzetelność.

Od 1999 roku działamy również jako medium reklamowe w postaci autobusów i autokarów oklejonych reklamami – świadczymy bezpłatne przewozy pracownicze pracowników i klientów hipermarketów.

Od 2001 roku oprócz przewozów pracowniczych oferujemy również przewozy turystyczne (przewozy autokarowe) oraz wynajem autobusów i wynajem autokarów. Dysponujemy autokarami różnej klasy: od autokarów luksusowych po bardziej ekonomiczne, atrakcyjniejsze cenowo dla klientów.

Tabor naszej firmy składa się z 24 nowoczesnych autobusów:
- 11 autokarów turystycznych,
- 3 autobusy międzymiastowe,
- 10 autobusów miejskich.
Opis działalności
Firma Tandem to doświadczone przedsiębiorstwo przewozowe. Nasza siedziba znajduje się w Markach (blisko Warszawy), ale swoją działalność prowadzimy na terenie całego kraju i za granicą.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Tandem to sprawdzony i rzetelny przewoźnik. Zajmujemy się przewozem osób oraz proponujemy wynajem autokarów i autobusów (turystycznych oraz miejskich i podmiejskich).

W zakres usług przez nas świadczonych wchodzą głównie:
* przewozy autokarowe
* przewozy pracownicze
* wynajem autokarów
* wynajem autobusów
* obsługa tras podmiejskich
* przewozy turystyczne
* autokary reklamowe itp.

Dysponujemy luksusowymi mini autokarami od 19 miejsc + kierowca, oraz autokarami najnowszej generacji marki Mercedes, Setra, MAN, Renault i IVECO za rozsądną cenę. Nasze autokary mogą pomieścić do 53 osób + kierowca.

Obsługujemy zarówno duże firmy jak i małe oraz klientów indywidualnych. Zawsze jesteśmy otwarci na potrzeby klienta i chętnie odpowiemy na wszystkie zapytania do nas wysyłane. Do naszych stałych klientów należą m.in. biura podróży –zajmujemy się wszelkimi przewozami autokarowymi, firmy państwowe i prywatne - obsługujemy przewozy pracownicze, poważne instytucje (ministerstwa), a także wynajem autokarów dla osób prywatnych.

Wynajem autokarów czy wynajem autobusów to usługi, które świadczymy w pełni profesjonalnie – wystawiamy faktury VAT, rozliczenia przyjmujemy przelewem bankowym lub w gotówce zgodnie z życzeniem klienta.

Na autokarach znamy się od lat i cały czas wzbogacamy nasz tabor – dysponujemy tylko w pełni sprawnymi autokarami i autobusami – wszystkie mają ważne przeglądy techniczne.

Każdy autokar, który posiadamy jest wyposażony w: klimatyzację z indywidualną regulacją, WC, DVD lub video, barek z napojami (również gorącymi, lodówkę, nawigację satelitarną, mikrofon, nagłośnienie z regulacją dźwięku oraz oświetlenie dla każdego pasażera.

W kwestii ustalenia cen konkretnychusług prosimy kontaktować się z naszym biurem telefonicznie lub e-mailem.

Zapraszamy do kontaktu i do naszego biura w Markach k. Warszawy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
legionowski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, Warszawa, węgrowski, wołomiński, wyszkowski

Opinie

(20 opinii) napisz opinię
S
sara
Jeden z lepszych przewoźników z którego usług korzystałam, pełen profesjonalizm za przystępną cenę.
S
Stary
Wycieczka przebiegła bez żadnych problemów. Warto było skorzystać z usług tej firmy transportowej. Polecam :)
H
Henry
Szybko, na czas, komfortowo. Polecam!
K
koper
Fajny, wygodny autobus, Profesjonalna firma, fajni kierowcy.
M
mirula
Pełna profeska, wygodny autokar, spoko kierowca. A do tego dobra cena, polecam
K
ktolep
Świetna współpraca, bardzo korzystne ceny i wysoka jakość wykonywanych usług.
T
triper
Polecam w 100 % ta firme przewozowa bardzo miła obsługa ,liczy się klient , bardzo solidna firmaKorzystałam kilkakrotniezawsze na czas. Profesjonalnie i miło. Serdecznie polecam!
K
kolo65
Polecam w 100 % ta firme przewozowa bardzo miła obsługa ,liczy się klient , bardzo solidna firma
G
Glaca
Zdecydowanie oceniam ich na plus. Jechałem Mercedesem, który byl bardzo wygodny. Fajny , wesoły kierowca i do tego rozsadna cena.
M
Mandragora
Cała usługa na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dobry kontakt przy ustalaniu szczegółów. Potem jazda porządnym autobusem. Cena nie wygorowana.
M
Młot
Profesjonalizm w każdym calu. Zdecydowanie jeden z lepszych przewoźników w jakimi miałem styczność. Do tego cena konkurencyjna.
K
Klotka
Jestem zadowolona z jakości usługi, zjechaliśmy porządnym Mercedesem, kierowca dowiózł nas bezpiecznie do celu.
M
Mandaryna
Skorzystałam z ich usług, kierując się opinią znajomego, nie zawiedli mnie. Autobus czysty, pachnący, bardzo wygodny. Kierowca profesjonalny i miły, jechał bezpiecznie.Ogolnie cała usługa na bardzo wysokim poziomie.
T
takaja
Transport idealny, bez najmniejszego zarzutu. Polecam.
D
drake
Korzystałem z usług wielu przewoźników i Tandem zdecydowanie najbardziej sprostał moim oczekiwaniom. Solinie, punktualnie, wygodnie i do tego cena zadowala.
M
Makary
Porządna ,solidna firma. Zawsze jechałam dobrym autokarem z doświadczonym i miłym kierowcą.Polecam
F
frodo
Korzystałem z wynajęcia autokaru z Tandemu i jestem bardzo zadowolony, świetna profesjonalna obsługa,przystępna cena. Polecam!
D
Donio
korzystam od wielu lat, usługa zawsze na najwyższym poziomie , do tego cena bardzo konkurencyjna.
S
stasiek
Solidna firma, z profesjonalnym podejściem do klienta. kilka razy miałem przyjemność z nimi podróżować i za każdym razem byłem zadowolony, fajne wygodne autobusy , zadowalające ceny , polecam.
W
wins
Fajne autobusy .Kierowcy są sympatyczni i z niektórymi można na luzie porozmawiać. Polecam.

Słowa kluczowe