Hera Drukarnia offsetowa

Kalendarze, wizytówki, ulotki-to wszytko wydrukujesz u nas!

Drukarnie i poligrafia
ul. Słoneczna 2, 05-270 Marki mazowieckie
Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 10:00 - 18:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Hera Drukarnia offsetowa

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy Drukarnię offsetową Hera od 1996 roku. Siedziba naszej działalności znajduje się w Markach, w województwie mazowieckim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Rozpoczęliśmy naszą działalność w 1996 roku. Zajmujemy się głównie drukiem offsetowym oraz świadczeniem usług poligraficznych i introligatorskich. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam poznać wiele przydatnych metod i technik druku, które teraz wykorzystujemy każdego dnia. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, a naszym celem jest utrzymanie najwyższej jakości wykonywanych usług. Naszym Klientom oferujemy szeroką ofertę usług drukarskich, które obejmują druk na różnych formatach i materiałach.

Zakres usług poligraficznych obejmuje projektowanie i wykonawstwo produktów, takich jak ulotki, plakaty, wizytówki, kalendarze, etykiety, naklejki i katalogi. Zajmiemy się również folderami, teczkami, broszurami, kopertami i segregatorami. Jesteśmy kreatywni i pomysłowi. Naszym Klientom zapewnimy niestandardowe rozwiązania, które z pewnością spełnią ich oczekiwania.

Zakres naszych usług obejmuje:

- naświetlenie w technologii bezprocesowej,
- proofing kontraktowy,
- lakierowanie UV,
- oprawianie,
- foliowanie,
- bigowanie,
- zakuwanie ringów,
- falcowanie.

Dysponujemy rozwiniętym parkiem maszynowym. Posiadamy między innymi urządzenia, takie jak krajarka cyfrowa PERFECTA HDTV, sztanctygiel 740, oklejarka trójszczękowa Hedielberg, bigówka automatyczna MORGANA oraz foliarka. W pracy wykorzystujemy między innymi system CTP od firmy Kodak.

Ofertę kierujemy do właścicieli małych i dużych firm.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Drukarni offsetowej Hera oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Markach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
grodziski, legionowski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, Warszawa, wołomiński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń