Hera Drukarnia Offsetowa

Drukowanie offsetowe w najlepszej jakości

Druk offsetowy
ul. Słoneczna 2, 05-270 Marki mazowieckie
Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 10:00 - 18:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię
Hera Drukarnia Offsetowa

Informacje

Opis działalności
Hera to drukarnia offsetowa z siedzibą w Markach, na terenie województwa mazowieckiego. Prowadzimy naszą działalność od 1996 roku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Prowadzimy Drukarnię offsetową Hera od 1996 roku, jednak nasze doświadczenie w branży jest znacznie dłuższe. Świadczymy usługi poligraficzne i związane z kompleksową obsługą druku. Zajmujemy się zarówno drukiem offsetowym, jak i cyfrowym. Dzięki długiej praktyce możemy zaoferować naszym Klientom niestandardowe rozwiązania, które wykonamy ze starannością i dbałością o każdy szczegół. Istnieje możliwość drukowania w różnorodnych formatach na papierze lub kartonie, w pełnej gamie barw i wykończeniu olejowym, dyspersyjnym lub UV.

Dysponujemy dobrze wyposażonym parkiem maszynowym, który pozwala nam na szybką realizację zamówień. W pracy wykorzystujemy między innymi system CTP od firmy Kodak. Jego zastosowanie umożliwia wykonanie 100 000 odbitek nakładowych. Posiadamy wydajne naświetlarki, system impozycyjny oraz sprawdzający prace pod kątem druku offsetowego i trapingu. System ten jest bardzo ekologiczny, ponieważ nie wymaga stosowania odczynników chemicznych podczas wywoływania płyt.

Nasza oferta obejmuje usługi, takie jak:

- krojenie,
- falcowanie,
- kaszerowanie,
- zakuwanie oczek,
- bigowanie,
- perforacja,
- foliowanie,
- lakierowanie UV,
- wiercenie.

Nasze usługi obejmują druk ulotek, plakatów, wizytówek, kalendarzy, książek zawieszek, etykiet i naklejek. Drukujemy również katalogi, foldery, listowniki, koperty i broszury.

Współpracujemy zarówno z małymi, jak i dużymi przedsiębiorcami.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Drukarni offsetowej Hera oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Markach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
Ł
Łukasz
Usługi w przystępnej cenie. Szybkie wykonanie zamówionych kalendarzy. Polecam tę firmę, na pewno skorzystam z ich usług ponownie.
L
lojalny
Jeśli mam polecić jakąś drukarnię offsetową, to tylko Hera. Wykonują zamówienia na czas, profesjonalnie i tak, jak należy!
M
Mariusz
Wykonują wysokiej jakości wydruki! Naprawdę warto zamówić u nich ulotki, czy też czasopisma. Znają się na tym i robią wszystko, aby zadowolić klientów.