Babra-Pol Szymon Rzepecki

Transport kolejowy
05-270 Nadma 88 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
575 859 215
Adres korespondencyjny
05-270 Nadma 88 mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Babra-Pol ma swoją siedzibę w Nadmie, w powiecie wołomińskim, na terenie województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w przeładunku kolejowym towaru, a także wycince drzew oraz sprzedaży ekologicznych materiałów opałowych. Funkcjonujemy na rynku od prawie pięciu lat, nieustannie rozwijając się i systematycznie rozbudowując naszą ofertę tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza oferta skierowana jest głównie do przedsiębiorstw.
Produkty i usługi
W ramach świadczonych przez nas usług należy wyróżnić:

Wynajem rębaka,
Przeładunek materiałów sypkich,
Wycinkę drzew,
Przeładunek wagonów.

Jesteśmy w posiadaniu sporego terminalu przeładunkowego, mieszącego się w Staszowie, w województwie świętokrzyskim. Nasz nowoczesny punkt pozwala nam na jednoczesny wyładunek nawet do pięćdziesięciu wagonów. Na jego obszarze znajduję się kilka placów składowych, których nawierzchnia utwardzona jest betonowymi płytami. Łączna powierzchnia składowania na otwartym powietrzu wynosi ponad siedem tysięcy metrów kwadratowych. Dodatkowo dysponujemy również halą magazynową o powierzchni ponad dwóch tysięcy metrów kwadratowych i wysokości ośmiu. Przeładunek kolejowy, który oferujemy to sto procent bezpieczeństwa i sprawnego działania.

Kolejnym profilem naszej działalności jest świadczenie usług zrębkowania. Posiadamy nowoczesny sprzęt, w tym rębak mobilny, który pozwala nam na skuteczne wykonywanie działań w tym zakresie. Wycięte drzewa często przerabiamy na ekologiczny materiał opałowy jak pellet czy ekogroszek, który również sprzedajemy.

Możemy szczególnie polecić następujące rodzaje pelletu:

Pellet drzewny,
Pellet sosnowy,
Pellet paczkowany,
Pellet z łuski słonecznika.

Wszystkie wymienione wyżej i opisane usługi to tylko część naszej oferty. Zachęcamy do zapoznania się ze wszelkim szczegółami naszej działalności za pośrednictwem naszej strony internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń