Jumal Jerzy Malarowicz

Zajmujemy się produkcją wizytówek i folderów reklamowych

Grafika komputerowa
ul. Pólko 14, 05-270 Nadma mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Jumal Jerzy Malarowicz

Informacje

Opis działalności
Firma Jumal istnieje na rynku od 2017 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Nadmie, w powiecie wołomińskim, na terenie województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu grafiki. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i przedsiębiorstw. Właścicielem jest Jerzy Malarowicz.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług introligatorskich. Posiadamy 2-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i przedsiębiorstw.

Wykonujemy foldery reklamowe, grafikę na banery, etykiety, wizytówki, plakaty reklamowe, ulotki reklamowe, a także katalogi dla firm. Dodatkowo zajmujemy się projektowaniem opakowań, projektowaniem billboardów, projektowaniem reklam, projektowaniem wizytówek i ulotek.

Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się trendami w branży introligatorskiej. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów, co pozwala nam na wielozadaniowość.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Warszawa

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń