Przewóz Osób Autobusem S.C. Ryszard Grygiel Krzysztof Grygiel ; Przewozy Autokarowe Grygiel Krzysztof

Komunikacja i przewozy pasażerskie
ul. Konopnickiej 41, 05-250 Radzymin mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(1)

Informacje

Komunikacja i przewozy pasażerskie to branża, w której Przewóz Osób Autobusem S.C. Ryszard Grygiel Krzysztof Grygiel ; Przewozy Autokarowe Grygiel Krzysztof prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Radzymin w województwie mazowieckim.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer (22) 76... lub napisz wiadomość e-mail na adres krzysztofgrygiel@tlen.pl
Z przedstawicielem firmy Przewóz Osób Autobusem S.C. Ryszard Grygiel Krzysztof Grygiel ; Przewozy Autokarowe Grygiel Krzysztof możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 05-250 Radzymin ul. Konopnickiej 41,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Przewóz Osób Autobusem S.C. Ryszard Grygiel Krzysztof Grygiel ; Przewozy Autokarowe Grygiel Krzysztof.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
P
Pasażer
Wielokrotnie przewoźnik nie wysyłał autobusu do obsługi danego kursu (Kuligów -Warszawa o 6:00). A najgorsze jest to, że żadna instytucja nie ma ochoty wyciągać z tego konsekwencji.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.