PPHU SEBUŚ Usługi Hydrauliczne Tomasz Mędrzycki

Usługi hydrauliczne

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Zwycięska 45, 05-250 Stary Dybów mazowieckie
(4 opinie) napisz opinię
PPHU SEBUŚ Usługi Hydrauliczne Tomasz Mędrzycki

Informacje

Opis działalności
PPHU SEBUŚ Usługi Hydrauliczne Tomasz Mędrzycki to firma , która znajduje się w Starym Dybowie, w województwie mazowieckim. Firma działa od 2013 roku, realizując usługi z zakresu montażu i naprawy instalacji wodno-kanalizacyjnych. Zapraszamy.
Produkty i usługi
PPHU SEBUŚ Usługi Hydrauliczne Tomasz Mędrzycki to firma, która zajmuje się przede wszystkim montażem oraz przeróbkami instalacji wodno-kanalizacyjnych. Firma montuje:
- instalacje wodne (woda zimna i ciepła, przydomowe oczyszczalnie ścieków),
- instalacje kanalizacyjne,
- instalacje centralnego ogrzewania,
- ogrzewanie podłogowe.

Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo w kwestii projektowanie instalacji wodnych, a także montażu niezbędnych przyłączy do mieszkań prywatnych, czy lokali usługowych. Firma zajmuje się także przeprowadzeniem włączeń do istniejących już sieci wodociągowych i ich modernizacją. W razie awarii firma zajmuje się sprawnym udrażnianiem kanalizacji i sieci.

Uprawnieni monterzy zajmują się również instalacją armatury łazienkowej oraz urządzeń sanitarnych. Firma montuje kabiny prysznicowe, toalety, umywalki i grzejniki.

Wszystkie prace monterskie są przeprowadzane z wykorzystaniem oryginalnych komponentów. Na wykonane usługi firma daje gwarancję.

Zapraszamy do kontaktu z firmą PPHU SEBUŚ Usługi Hydrauliczne Tomasz Mędrzycki ze Starego Dybowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
G
Gbuda
Firma ma doświadczenie w podłączaniu instalacji wodno-kanalizacyjnych i gazowych. Świetnie sprawdza się podczas budowy prywatnego domu. Doradzi, zamówi potrzebny towar i na czas wykona montaż.
M
Mateusz
Ta firma brała udział przy projektowaniu i montażu przyłączy w całym moim domu jednorodzinnym. Wszystko wykonane według prawa budowlanego. Instalacje podpięte za pomocą oryginalnych części. Polecam!
M
Maria
Ostatnio popsuł mi się mój kocioł gazowy. Firma dokładnie obejrzała urządzenie i tego samego dnia wykonała naprawę. Mieli dostęp do oryginalnych części zamiennych. Udało się usunąć usterkę.
U
Ula
Polecam tę firmę, ponieważ pomogli mi zaprojektować funkcjonalną kotłownię w naszym domu. Firma zajęła się także montażem według obowiązujących przepisów. Wszystko jest bezpieczne, a kotłownia pozwala mi ogrzać cały dom.