Eko Dar Dariusz Giera

Sprzedaż zrzyny tartacznej

Transport samochodowy
05-250 Stary Janków 36 mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
600 448 648
Adres korespondencyjny
Stary Janków 3605-250 Radzymin
Eko Dar Dariusz Giera

Informacje

Opis działalności
Firma Eko-Dar zajmuje się skupem i sprzedażą odpadów drzewnych. Siedziba działalności zlokalizowana jest w Starym Jankowie, na terenie województwa mazowieckiego. Firma działa an rynku od 2007 roku, obsługując Klientów zarówno z województwa mazowieckiego, jak i warmińsko-mazurskie i podlaskiego.
Produkty i usługi
EKO-DAR to firma zajmująca się świadczeniem usług związanych z odbiorem oraz transportem biomasy, jak również wszelkiego rodzaju odpadów. Realizowane są zlecenia przede wszystkim na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, podlaskiego i mazowieckiego. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm, które są chętne na podjęcie długofalowej współpracy.

Firma Eko-Dar skupuje oraz sprzedaje biomasę, taką jak:

- zrębka liściasta,
- zrębka tartaczna,
- zrębka leśna,
- trociny,
- zrzyna tartaczna.

Wszystkie produkty są najwyższej jakości i pochodzą ze sprawdzonych źródeł. EKO-DAR dokłada wszelkich starań, żeby klient był w pełni zadowolony. Firma dysponuje nowoczesnym zapleczem logistycznym, które umożliwia dostarczanie towarów w specjalistycznych samochodach, są one odpowiednio przystosowane doprzewożenia zamówienia. Wszystkie pojazdy mają ważne przeglądy i są na bieżąco serwisowane, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że zadanie zostanie wykonane w ustalonym terminie.

Firma oferuje również możliwość pozostawienia specjalnego kontenera, w którym można składować odpady powstające poprzez obróbkę drewna, a dokonując ich automatycznej selekcji, znacznie przyczyniamy się do dbania o środowisko. Dodatkową zaletą jest łatwy sposób utrzymania porządku w tartaku, składowanie zbędnych resztek w wyznaczonym miejscu pozwala także zaoszczędzić czas.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Eko-Dar.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
Juliusz
Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Eko-Dar. Regularnie dostarczają do mojego zakładu odpady drzewne.