EKO-DAR Dariusz Giera

Transport samochodowy
05-250 Stary Janków 36 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
600 448 648
Adres korespondencyjny
05-250 Stary Janków 36 mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Firma zajmuje się skupem i sprzedażą odpadów drzewnych: trociny, zrzyny, zrębki tartacznej i leśnej - biomasy. Oferujemy transport z własnym załadunkiem: HDS, hakowce, naczepy - ruchoma podłoga. Skup odpadów prowadzimy na terenie województw: mazowieckie, warmińsko-mazurskie, podlaskie.
Produkty i usługi
EKO-DAR to firma zajmująca się świadczeniem usług związanych z odbiorem oraz transportem biomasy, jak również wszelkiego rodzaju odpadów, takich jak ścinki tartaczne i drzewne. Do tego przedsiębiorstwo skupuje oraz sprzedaje biomasę, zrębkę tarczną liściastą, czy też leśną i trociny. Realizujemy zlecenia przede wszystkim na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, podlaskiego i mazowieckiego. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm, które są chętne na podjęcie długofalowej współpracy.

Wszystkie produkty są najwyższej jakości i pochodzą ze sprawdzonych źródeł. EKO-DAR dokłada wszelkich starań, żeby klient był w pełni zadowolony z naszej pracy. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem logistycznym, które umożliwia nam dostarczanie towarów w specjalistycznych samochodach, są one odpowiednio przystosowane do przewożenia zamówienia. Wszystkie pojazdy mają ważne przeglądy i są na bieżąco serwisowane, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że zadanie wykonany w ustalonym terminie. Oferujemy również możliwość pozostawienia specjalnego kontenera, w którym można składować odpady powstające poprzez obróbkę drewna, a dokonując ich automatycznej selekcji, znacznie przyczyniamy się do dbania o środowisko. Dodatkową zaletą jest łatwy sposób utrzymania porządku w tartaku, składowanie zbędnych resztek w wyznaczonym miejscu pozwala także zaoszczędzić czas. Wynajęty kontener będzie regularnie odbierany przez naszą firmę. Pieniądze za skupowane produkty w zależności od klienta, możemy przelać na wskazane konto lub dokonujemy zapłaty w formie gotówkowej.

Osoby, dla których ważne jest indywidualne podejście do każdego zlecenia, zapraszamy do kontaktu. Kadra pracowników chętnie odpowie na wszystkie pytania i doradzi wybór optymalnych rozwiązań, co szczególnie jest istotne w przypadku większych zamówień. Zapewniamy fachową obsługę i szybki czas realizacji.
Marki i specjalizacje
Firma oferuje kompleksowe rozwiązania dotyczące odbioru i transportu oraz sprzedaży odpadów drzewnych wykorzystywanych w opałach ekologicznych jako opał przyjazny środowisku.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
grójecki, Ostrołęka, przasnyski, Warszawa, wołomiński, kolneński, Łomża, moniecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń