Mebel-Art

Nietuzinkowe i solidne meble z drewna

Meble na zamówienie
05-240 Szczepanek 51 mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 16:00
Niedziela Zamknięte
(4 opinie) napisz opinię
Telefon
605 672 911
Może cię zainteresować
Mebel-Art

Informacje

Opis działalności
Mebel-Art to pracownia stolarstwa artystycznego. Znajduje się w miejscowości Szczepanek, w powiecie wołomińskim, w województwie mazowieckim. Powstała w 2015 roku, a jej właścicielem jest Dariusz Michalak. Specjalnością firmy jest produkcja mebli klasycznych na indywidualne zamówienie. W pracowni stosowane są tradycyjne materiały i sprawdzone techniki stolarskie, gwarantujące wysoką jakość i długowieczność mebli.
Produkty i usługi
Wiedza, doświadczenie, umiejętności i pasja umożliwiają stolarzom z pracowni Mebel-Art tworzenie niepowtarzalnych mebli oraz produkowanie mebli wiernie odwzorowujących stare wyposażenie wnętrz. W pracowni używane są specjalistyczne narzędzia i najlepsze jakościowo materiały, takie jak różne gatunki drewna, złoto, szkło oraz stal. Meble są projektowane, wykonywane, a następnie przewożone na wskazane miejsce i montowane. Możliwe jest wykonanie prostych mebli oraz mebli bogato zdobionych. Metody używane przez Mebel-Art to:
-rzeźbienie w drewnie,
-grawerowanie,
-złocenie,
-intarsje,
-inkrustacje.

Mebel-Art wykonuje przy użyciu tych metod szafy, stoły, biurka, komody, a także zabudowy kuchenne, krzesła i sekretarzyki.
Style, w jakich powstają meble to styl antyczny, styl angielski, styl wiktoriański, styl prowansalski i wiele innych.

Meble są też w pracowni poddawane renowacji.

Firma przyjmuje również zlecenia na toczenie w drewnie i metalu oraz zajmuje się kowalstwem artystycznym.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o pracowni stolarstwa artystycznego Meble-Art. Po więcej warto zadzwonić albo napisać e-maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podlaskie, mazowieckie, lubelskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
R
Robert
Po renowacji przeprowadzonej w pracowni Mebel-Art meble, które są w mojej rodzinie od pokoleń, odzyskały blask i można je ustawić w reprezentacyjnym miejscu w domu.
W
Wiktor
Zleciłem im renowację mebli po dziadkach i dobrze się spisali. Meble zachowały swój charakter, ale wyglądają zdecydowanie lepiej.
N
Natalia
Zamówienie wykonali zgodnie z projektem i na czas. Polecam każdemu pracownię Mebel-Art.
K
Kamil
Pracownia Mebel-Art to profesjonaliści. Stolarstwo artystyczne, jakim się zajmują, przejawia się w produkcji mebli w różnych stylach. Najczęściej są to meble klasyczne i właśnie takie zamówiłem do swojego domu. Podoba mi się masywna konstrukcje tych mebli i minimalistyczne zdobienie. O coś takiego mi właśnie chodziło!

Słowa kluczowe

sofy,