Owczarska Paczki dla dzieci i kosze prezentowe

Ozdobne kosze upominkowe na prezent.

Hurtownie spożywcze
ul. Jasna 9, 05-240 Tłuszcz mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
660 780 413
Owczarska Paczki dla dzieci i kosze prezentowe

Informacje

Opis działalności
Hurtownia spożywcza Barbary Owczarskiej w Tłuszczu już od ponad 25 lat zaopatruje klientów w najwyższej jakości słodycze oraz inne artykuły. Magazyn firmy znajduje się w Konarach, niedaleko Tłuszcza.
Produkty i usługi
Firma Barbary Owczarskiej specjalizuje się w dostarczaniu starannie wykonanych koszy i paczek dla firm. Są to kosze pełne wysokojakościowych, starannie wyselekcjonowanych produktów spożywczych. Mogą to być alkohole, przetwory owocowe, słodycze lub różnego rodzaju przekąski. Paczki prezentowe przygotowuje z myślą o ważnych uroczystościach firmowych, wymagających wyjątkowych prezentów. Zlecenia realizuje z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klientów.

Na zamówienie klientów wykonuje:

upominki dla dzieci
kosze bożonarodzeniowe
paczki świąteczne
zestawy upominkowe
zestawy prezentowe

Ma wieloletnią praktykę w przygotowywaniu koszy świątecznych. Wszystkie szczegóły dotyczące składu, ozdób czy opakowania ustala z klientem. Klientom biznesowym proponuje zestawy paczek upominkowych. Paczki w zależności od potrzeb, są pakowane w bezpłatne torby reklamowe, torby ekologiczne, worki jutowe, pudła kartonowe, worki satynowe lub worki bawełniane.

W ofercie ma również szeroki wybór kolorowych opakowań prezentowych. Umożliwia zamówienie eleganckich skrzynek na wino lub praktycznych toreb na alkohol.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
garwoliński, grodziski, otwocki, piaseczyński, Płock, pruszkowski, Siedlce, Warszawa, wyszkowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń