Glob-K & Z

Kompleksowe usługi geodezyjne

Geodezja
ul. Warszawska 4, 05-240 Tłuszcz mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
696 456 490
Adres korespondencyjny
ul. Warszawska 4, 05-240 Tłuszcz mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Glob-K & Z znajduje się w Tłuszczu, niedaleko Warszawy. Przedsiębiorstwo powstało w 2004 roku i zajmuje się kompleksową realizacją usług geodezyjnych. Zatrudnia ponad 30 geodetów i architektów z uprawnieniami.
Produkty i usługi
Glob-K & Z świadczy usługi geodezyjne na wysokim poziomie na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Jest to zasługa doświadczonych pracowników i specjalistycznego sprzętu. Prace wykonuje terminowo i precyzyjnie, dzięki czemu pomiarów nie trzeba powtarzać. Klienci mogą m. in. zlecić przygotowywanie map do celów projektowych i prawnych. W tym drugim przypadku są to plany potrzebne do podziału nieruchomości. Ponadto sporządzane są
mapy do zasiedzenia i mapy do celów sądowych. Firma podejmuje się też inwentaryzacji geodezyjno-architektonicznych i obsługi inwestycji budowlanych, w tym budowy dróg, instalacji podziemnych i obiektów mieszkalnych. Glob-K& Z oferuje również:
-podziały nieruchomości
-wyznaczanie działek ewidencyjnych
-wytyczanie obiektów budowlanych
-przygotowywanie dokumentacji

Poza geodezją i kartografią firma wykonuje skaning laserowy obiektów i przygotowuje projekty architektoniczne. Ponadto świadczy usługi budowlane. Wznosi domy, małą architekturę i zajmuje się instalacjami centralnego ogrzewania oraz wodno-kanalizacyjnymi.

Więcej informacji dotyczących firmy i realizowanych usług znajdą Państwo na stronie internetowej Glob-K & Z. W sprawie zleceń można się kontaktować telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń