Kwiatowy Kącik- Kwiaciarnia, Florystka

Dekoracje kwiatowe na różne okazje

Kwiaciarnie
ul. 1 Maja 26a, 05-200 Wołomin mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Kwiatowy Kącik- Kwiaciarnia, Florystka
ul. 1 Maja 26a, 05-200 Wołomin mazowieckie
Telefon
Kwiatowy Kącik- Kwiaciarnia, Florystka

Informacje

Opis działalności firmy Kwiatowy Kącik- Kwiaciarnia, Florystka w Wołomin
Kwiaty to nasza wielka miłość i staramy się ją pokazać w każdej ułożonej przez nas kompozycji. Kwiaciarnię Kwiatowy Kącik prowadzimy w Wołominie, w województwie mazowieckim. Właścicielką jest Emilia Sokołowska.
Produkty i usługi
Naszym klientom proponujemy rozbudowaną ofertę usług florystycznych. Naszą specjalnością są kompozycje kwiatowe na różne okazje. Do najczęściej obsługiwanych przez nas uroczystości należą śluby. Zajmujemy się dekorowaniem kwiatami sal weselnych. W tym celu korzystamy wyłącznie ze świeżych roślin, które będą się pięknie prezentować przez cały czas trwania zabawy weselnej. Oprócz dekoracji stołów proponujemy Państwu takie usługi jak:

- dekoracja samochodu do ślubu,
- dekoracja kościoła,
- wiązanki,
- bukiety okolicznościowe,
- bukiety ślubne.

Na Państwa zamówienie wykonamy również kosze kwiatowe oraz piękne i bardzo modne obecnie folwer boxy. Sprawdzą się one jako podarunki z okazji urodzin, imienin czy rocznicy ślubu.

Oczywiście wykonujemy również wiązanki i wieńce pogrzebowe.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Możemy zaproponować Państwu atrakcyjne ceny. Zapraszamy do Kwiatowego Kącika w Wołominie.
Zasięg działania
Firma Kwiatowy Kącik- Kwiaciarnia, Florystka z lokalizacji: Wołomin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Warszawa, wołomiński

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
A
Anita
W tej kwiaciarni zawsze są świeże kwiaty. Nigdy nie widziałam jakichś uschniętych lub podgnitych badyli, więc śmiało można im zaufać.
Z
Zuza
Florystka wykonała dekorację kościoła i sali weselnej na moim ślubie. Byłam zachwycona efektem. Kwiaty były świeże i prezentowały się pięknie jeszcze przez kilka dni po weselu. Bardzo, bardzo polecam.