Apteka Amica

Sprzedaż leków i suplementów diety

Apteki
al. Niepodległości 24, 05-200 Wołomin mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 787 86 76
Apteka Amica

Informacje

Opis działalności
Apteka Amica to prowadzona przez nas apteka internetowa. Siedziba naszej firmy znajduje się w Wołominie, w województwie mazowieckim. Działalność prowadzimy od 2006 roku.
Produkty i usługi
W ofercie naszej apteki internetowej można znaleźć wyłącznie produkty bezpośrednio od producentów lub z hurtowni farmaceutycznych. Są one przechowywane w naszych stacjonarnych aptekach w ściśle określonych przepisami warunkach. Z tego powodu mogą być Państwo pewni, że zakupiony u nas produkt pochodzi z legalnego źródła i został dopuszczony przez odpowiednie urzędy do obrotu na terenie Polski.

W ofercie apteki Amica można znaleźć między innymi leki, suplementy diety i sprzęty medyczny. Oferujemy też testy diagnostyczne i preparaty odżywcze, w tym preparaty odżywcze w płynie. Można zakupić u nas kosmetyki, witaminy i kremy do protez zębowych. Prowadzimy sprzedaż pastylek na ból gardła, dezodorantów do stóp i dezodorantów odświeżających. Dodatkowo sprzedajemy środki odkażające i antyperspiranty.

Zapewniamy fachową pomoc podczas zakupów. Zachęcamy też do skorzystania z porad i zasięgnięcia informacji, które są zamieszczane na stronach naszego poradnika.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń