RudSpaw Dariusz Rudowski

Poręcze i balustrady najwyższej jakości

Poręcze i balustrady
ul. Jodłowa 2, 05-200 Wołomin mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
502 214 279
RudSpaw Dariusz Rudowski

Informacje

Opis działalności
RudSpaw prowadzony od 2008 roku przez Dariusza Rudowskiego, znajduje się na terenie Wołomina, w województwie mazowieckim. Firma zajmuje się produkcją poręczy i balustrad.
Produkty i usługi
RudSpaw od wielu lat specjalizuje się w produkcji poręczy, balustrad i schodów. Wyroby zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i starczają na długie lata użytkowania. Dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, spośród których każdy może znaleźć coś dla siebie, w zależności od upodobań i oczekiwań. Zamówienia realizowane są kompleksowo, począwszy od komputerowej wizualizacji projektu, aż to montażu. Produkty przygotowywane są według indywidualnego zamówienia Klienta. W ofercie znajdują się między innymi:

- balustrady zewnętrzne,
- balustrady wewnętrzne,
- balustrady ze stali nierdzewnej,
- balustrady z elementami drewna,
- balustrady ze szkłem,
- poręcze drewniane,
- poręcze stalowe z elementami drewna.

W sprzedaży znajdują się też schody proste, zabiegowe oraz schody zabiegowe na konstrukcji stalowej. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom firma gwarantuje produkty najlepszej jakości, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Interesanci mogą liczyć na najlepsze ceny na rynku oraz krótkie terminy realizacji zamówień.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach:
nowodworski, wołomiński, miński, pruszkowski, Warszawa, otwocki, grodziski, warszawski zachodni, legionowski, piaseczyński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń