Majster Mind Paweł Słoński

Meble skrojone na miarę Twoich potrzeb

Meble na zamówienie
ul. Kościuszki 2/3, 05-200 Wołomin mazowieckie
(6 opinii) napisz opinię
Majster Mind Paweł Słoński
ul. Kościuszki 2/3, 05-200 Wołomin mazowieckie
NIP
1251414142
Telefon
Majster Mind Paweł Słoński

Informacje

Opis działalności firmy Majster Mind Paweł Słoński w Wołomin
Majster Mind to firma zajmująca się produkcją i montażem mebli na wymiar. Siedziba działalności mieści się w Wołominie, na terenie województwa mazowieckiego. Właścicielem działalności jest Paweł Słoński.
Produkty i usługi
Wiemy, jak ważne jest dopasowanie mebli do własnych potrzeb. Przy ich wyborze zwracamy uwagę na funkcjonalność, niezawodność, trwałość i estetykę. Po co jednak tracić czas na poszukiwanie idealnych mebli, skoro można skorzystać z usług profesjonalistów, którzy zrobią je na zamówienie?

W naszej firmie najistotniejszą kwestią jest odzwierciedlenie wizji i sprostanie oczekiwaniom klienta. Jesteśmy elastyczni względem Państwa potrzeb, dlatego podejmujemy się stworzenia i montażu mebli nietypowych według naszego lub Państwa projektu.

Poza tym oferujemy:
- szafy pod zabudowę,
- garderoby na wymiar,
- blaty,
- zlewy,
- zabudowy meblowe.
I wiele innych.

Naszą firmę wyróżnia pełna kompleksowość usług - zajmujemy się wyprodukowaniem, transportem, złożeniem i montażem mebli.

Klienci mogą wybierać spośród wielu akcesoriów wykorzystywanych do produkcji mebli oraz zdecydować o tym, z jakich materiałów zostanie wyprodukowany, by jak najbardziej spersonalizować jego design. Dysponujemy między innymi płytami laminowanymi oraz lakierowanymi.

Powierz produkcję i montaż blatu, zlewu, szafy lub garderoby profesjonalistom!

Zapraszamy.
Zasięg działania
Firma Majster Mind Paweł Słoński z lokalizacji: Wołomin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
E
Emil
Profesjonalnie, solidnie i w atrakcyjnej cenie!
M
Miłosz
Świetne podejście do klienta - wszystkie meble wykonane zgodnie z wytycznymi. Polecam.
O
Ola
Polecam - piękne meble, wysoka jakość wykonania!
K
Krzysztof
Kuchnia profesjonalnie zaprojektowana, wykonana w terminie. Bardzo sympatyczna i rzetelna obsługa. Przystępna cena. Polecam.
I
Iga
Wyjątkowa dbałość o klienta i zrozumienie jego potrzeb spowodowały, że meble do naszego biura spełniły w pełni nasze oczekiwania. Polecam każdemu taką miłą współpracę.
H
Hubert
W firmie Majster Mind zamawiałam szafę do sypialni. Idealnie wpasowała się do ograniczonej przestrzeni w pokoju. Wykonanie bardzo rzetelne, dokładnie tak, jak chciałam, polecam!