"Clean World" Firma Handlowo-Usługowa Marek Woch

Wynajem kontenerów
ul. Leśniakowizna, ul. Kasprzykiewicza 45, 05-200 Wołomin mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 787 80 08
227990726
504121474
Adres korespondencyjny
ul. Leśniakowizna, ul. Kasprzykiewicza 45, 05-200 Wołomin mazowieckie

Informacje

O nas
Jeśli rzetelność, terminowość, umiarkowane ceny i szeroka oferta możliwości, to tylko z firmą Clean World. Jesteśmy działalnością, która istnieje od 1991 roku i nieustannie stara się spełniać oczekiwania i potrzeby swoich klientów. Zakres naszych usług obejmuje różnorodne prace, w tym wywóz nieczystości stałych i płynnych, sortowanie odpadów i skup surowców wtórnych, a także usługi transportowe, oczyszczanie terenów i tak ważną dla naszego otoczenia, pielęgnację terenów zielonych.

Starannie dobrani pracownicy, profesjonalny sprzęt techniczny, własna sortownia odpadów, pełnia wiedzy z zakresu prac w połączeniu z ponad 20-letnim doświadczeniem pozwala nam sprostać oczekiwaniom klientów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się dołożyć wszelkich starań, aby dać mu rozwiązania, warte jego pieniędzy. Oferujemy nasze usługi zarówno klientom indywidualnym, jak również i klientom instytucjonalnym. Obsługujemy jednostki wojskowe, centra handlowe, szpitale, parki, sądy, szkoły, cmentarze, firmy remontowo- budowlane. Clean World świadczy swoje usługi na terenie miast i gmin Wołomin, Kobyłka, Radzymin, Zielonka, Ząbki, jak również i Warszawa.

Wachlarz naszych usług obejmuje:
• Wywóz nieczystości stałych i płynnych
• Wywóz gruzu
• Realizacja rozbiórek obiektów budowlanych
• Utrzymanie zimowe parkingów i dróg dojazdowych
• Wywóz śniegu
• Niwelacja terenu, wykopy
• Wynajem maszyn i urządzeń budowlanych
• Skup surowców wtórnych
• Transport i mechanika pojazdowa
• Sprzedaż pojemników na piasek i sól firmy TITAN EKO

Jeśli poszukują Państwo rzetelnego i godnego uwagipartnera, z pewnością nasza firma jest w stanie spełnić wszelkie Państwa wymagania. Jesteśmy całkowicie do Waszej dyspozycji, dając Wam szereg usług, terminowość, atrakcyjne ceny i pełne Wasze zadowolenie.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Opis działalności
Chętnie udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. Jesteśmy działalnością, która istnieje od 1991 roku i nieustannie stara się spełniać oczekiwania i potrzeby swoich klientów.
Produkty i usługi
WYWÓZ NIECZYSTOŚCI STAŁYCH
Świadcząc dla Państwa usługi obejmujące wywóz nieczystości stałych, oferujemy szereg rozwiązań obejmujących podstawienie kontenerów, selektywną zbiórkę, załadunek, jak również i wywóz nieczystości. Dysponujemy flotą samochodową, która pozwala nam na realizację wszelkich możliwych zleceń. Zgłaszając nam chęć wejścia we współpracę, zlecenia realizujemy natychmiastowo

WYWÓZ NIECZYSTOŚCI PŁYNNYCH
Oferując Państwu wywóz nieczystości płynnych, świadczymypełnię usług w tym właśnie zakresie. Doskonale wiemy, jak trudno jest poradzić sobie z nieczystościami w postaci płynnej, dlatego też dziś wychodzimy Państwu naprzeciw. Posiadamy odpowiednią flotę samochodową i zespół wykwalifikowanych pracowników. Realizujemy wszelkie zlecenia, będąc wszędzie tam, gdzie potrzebuje nas klient.

PIELĘGNACJA TERENÓW ZIELONYCH
Piękny ogród, niezwykłe okazale zadbany park, cudowny teren pełen drzew, krzewów i kwiatów. Dbałość o otaczającą nas przestrzeń zieloną to priorytet. Nie zawsze jednak mamy czas, aby poradzić sobie z kwiatami w ogrodzie, trawą w parku, czy daną przestrzenią tracącą swój urok i blask. Nasza firma oferuje dziś Państwu taką usługę, jak pielęgnacja terenów zielonych. W naszej ofercie znajduje się między innymi: przygotowanie pod zasiew terenu, gruntownewyrównywanie terenów, proste prace pielęgnacyjne, jak również i projektowanie ogrodów.

OCZYSZCZANIE LATO, ZIMA
Zaniedbane parki, pełne śmieci ulice, brudne targowiska, czy zupełnie nie przystosowane dla dzieci place zabaw. Dziś to żaden problem. Nasza firma wychodzi naprzeciw klientom, oferując pełen zakres usług, na które składa się oczyszczanie terenów. Z nami każdy metr kwadratowy miejscowości, może być czysty, wypielęgnowany i w pełni dostosowany do potrzeb mieszkańców. Naszą ofertę kierujemy do urzędów miast i gmin, do osób, które powinny troszczyć się o piękno i czystość wokół nas. Sprzątamy parkingi, place zabaw, targowiska i ciągi komunikacyjne. Zimą natomiast odśnieżymy place, drogi.
Marki i specjalizacje
Oferujemy:
- wywóz nieczystości płynnych
- pielęgnacja terenów zielonych
- oczyszczanie lato-zima
- sortowanie odpadów i skup surowców wtórnych
- usługi transportowe
- koparki i ładowarki

Wywóz nieczystości stałych
- Nasza firma zajmuje się wywozem nieczystości w kontenerach od
5 m3 do 35 m3.
- Zajmujemy się selektywną zbiórką.
- Kontenery są podstawiane w ciągu 2 godzin od zgłoszenia, które są przyjmowane 24h na dobę
- Oferujemyrównież własny załadunek zarówno ręczny jak i mechaniczny
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Węgrów, Wołomin, Mińsk Maz., Pruszków, Warszawa, Wyszków, Otwock, Ożarów Maz., Legionowo, Piaseczno

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń