"Clean World" Firma Handlowo-Usługowa Marek Woch

Wywóz śmieci i odpadów
ul. Leśniakowizna, ul. Kasprzykiewicza 45, 05-200 Wołomin mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 787 80 08
227990726
504121474
Adres korespondencyjny
ul. Leśniakowizna, ul. Kasprzykiewicza 45, 05-200 Wołomin mazowieckie

Informacje

O nas
Jeśli rzetelność, terminowość, umiarkowane ceny i szeroka oferta możliwości, to tylko z firmą Clean World. Jesteśmy działalnością, która istnieje od 1991 roku i nieustannie stara się spełniać oczekiwania i potrzeby swoich klientów. Zakres naszych usług obejmuje różnorodne prace, w tym wywóz nieczystości stałych i płynnych, sortowanie odpadów i skup surowców wtórnych, a także usługi transportowe, oczyszczanie terenów i tak ważną dla naszego otoczenia, pielęgnację terenów zielonych.

Starannie dobrani pracownicy, profesjonalny sprzęt techniczny, własna sortownia odpadów, pełnia wiedzy z zakresu prac w połączeniu z ponad 20-letnim doświadczeniem pozwala nam sprostać oczekiwaniom klientów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się dołożyć wszelkich starań, aby dać mu rozwiązania, warte jego pieniędzy. Oferujemy nasze usługi zarówno klientom indywidualnym, jak również i klientom instytucjonalnym. Obsługujemy jednostki wojskowe, centra handlowe, szpitale, parki, sądy, szkoły, cmentarze, firmy remontowo- budowlane. Clean World świadczy swoje usługi na terenie miast i gmin Wołomin, Kobyłka, Radzymin, Zielonka, Ząbki, jak również i Warszawa.

Wachlarz naszych usług obejmuje:
• Wywóz nieczystości stałych i płynnych
• Wywóz gruzu
• Realizacja rozbiórek obiektów budowlanych
• Utrzymanie zimowe parkingów i dróg dojazdowych
• Wywóz śniegu
• Niwelacja terenu, wykopy
• Wynajem maszyn i urządzeń budowlanych
• Skup surowców wtórnych
• Transport i mechanika pojazdowa
• Sprzedaż pojemników na piasek i sól firmy TITAN EKO

Jeśli poszukują Państwo rzetelnego i godnego uwagipartnera, z pewnością nasza firma jest w stanie spełnić wszelkie Państwa wymagania. Jesteśmy całkowicie do Waszej dyspozycji, dając Wam szereg usług, terminowość, atrakcyjne ceny i pełne Wasze zadowolenie.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Opis działalności
Zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. Jesteśmy działalnością, która istnieje od 1991 roku i nieustannie stara się spełniać oczekiwania i potrzeby swoich klientów. Zakres naszych usług obejmuje różnorodne prace, w tym wywóz nieczystości stałych i płynnych, sortowanie odpadów i skup surowców wtórnych, a także usługi transportowe, oczyszczanie terenów i tak ważną dla naszego otoczenia, pielęgnację terenów zielonych.
Produkty i usługi
WYWÓZ NIECZYSTOŚCI STAŁYCH
Świadcząc dla Państwa usługi obejmujące wywóz nieczystości stałych, oferujemy szereg rozwiązań obejmujących podstawienie kontenerów, selektywną zbiórkę, załadunek, jak również i wywóz nieczystości. Dysponujemy flotą samochodową, która pozwala nam na realizację wszelkich możliwych zleceń. Zgłaszając nam chęć wejścia we współpracę, zlecenia realizujemy natychmiastowo

WYWÓZ NIECZYSTOŚCI PŁYNNYCH
Oferując Państwu wywóz nieczystości płynnych, świadczymypełnię usług w tym właśnie zakresie. Doskonale wiemy, jak trudno jest poradzić sobie z nieczystościami w postaci płynnej, dlatego też dziś wychodzimy Państwu naprzeciw. Posiadamy odpowiednią flotę samochodową i zespół wykwalifikowanych pracowników. Realizujemy wszelkie zlecenia, będąc wszędzie tam, gdzie potrzebuje nas klient.

PIELĘGNACJA TERENÓW ZIELONYCH
Piękny ogród, niezwykłe okazale zadbany park, cudowny teren pełen drzew, krzewów i kwiatów. Dbałość o otaczającą nas przestrzeń zieloną to priorytet. Nie zawsze jednak mamy czas, aby poradzić sobie z kwiatami w ogrodzie, trawą w parku, czy daną przestrzenią tracącą swój urok i blask. Nasza firma oferuje dziś Państwu taką usługę, jak pielęgnacja terenów zielonych. W naszej ofercie znajduje się między innymi: przygotowanie pod zasiew terenu, gruntownewyrównywanie terenów, proste prace pielęgnacyjne, jak również i projektowanie ogrodów.

OCZYSZCZANIE LATO, ZIMA
Zaniedbane parki, pełne śmieci ulice, brudne targowiska, czy zupełnie nie przystosowane dla dzieci place zabaw. Dziś to żaden problem. Nasza firma wychodzi naprzeciw klientom, oferując pełen zakres usług, na które składa się oczyszczanie terenów. Z nami każdy metr kwadratowy miejscowości, może być czysty, wypielęgnowany i w pełni dostosowany do potrzeb mieszkańców. Naszą ofertę kierujemy do urzędów miast i gmin, do osób, które powinny troszczyć się o piękno i czystość wokół nas. Sprzątamy parkingi, place zabaw, targowiska i ciągi komunikacyjne. Zimą natomiast odśnieżymy place, drogi.
Marki i specjalizacje
Oferujemy:
- wywóz nieczystości płynnych
- pielęgnacja terenów zielonych
- oczyszczanie lato-zima
- sortowanie odpadów i skup surowców wtórnych
- usługi transportowe
- koparki i ładowarki

Wywóz nieczystości stałych
- Nasza firma zajmuje się wywozem nieczystości w kontenerach od
5 m3 do 35 m3.
- Zajmujemy się selektywną zbiórką.
- Kontenery są podstawiane w ciągu 2 godzin od zgłoszenia, które są przyjmowane 24h na dobę
- Oferujemyrównież własny załadunek zarówno ręczny jak i mechaniczny
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Wołomin, Mińsk Maz., Pruszków, Warszawa, Wyszków, Otwock, Ożarów Maz., Legionowo, Pułtusk, Piaseczno

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

wywóz nieczystości, wywóz nieczystości stałych, wywóz nieczystości stałych kontenerami, wywóz nieczystości stałych z koszy o poj. 120 l, wywóz nieczystości stałych z koszy o poj. 240 l, wywóz nieczystości z koszy, wywóz nieczystości z koszy o poj. 120 l, wywóz nieczystości z koszy o poj 240 l, wywóz nieczystości płynnych, wywóz nieczystości płynnych wozami asenizacyjnymi, wywóz nieczystości stałych i płynnych, wóz asenizacyjny, asenizacja, wozy asenizacyjne, wywóz gruzu, wywóz gruzu kontenerami, podstawienie konteneru, podstawianie kontenerów, wynajem konteneru, wynajem konteneru na gruz, kontener, kontenery, opróżnianie prasokontenerów, prasokontenery, opróżnienie prasokonteneru, mechaniczne zamiatanie ulic, mechaniczne zamiatanie placów, mechaniczne zamiatanie parkingów, sprzątanie ulic, sprzątanie placów, sprzątanie parkingów, ręczne oczyszczanie placów, ręczne oczyszczanie targowisk, ręczne oczyszczanie parkingów, zbiórka odpadów, selektywna zbiórka odpadów, odpady, zbieranie odpadów, wyposażenie obiektów w pojemniki, wyposażenie posesji w pojemniki, odbiór odpadów, odbiór odpadów płynnych, odbiór odpadów stałych, samochody do odbioru odpadów, pojemniki na odpady, pojemniki na śmieci, pojazd asenizacyjny, pojazdy asenizacyjne, pojazdy do zbiórki odpadów, pojazdy do selektywnej zbiórki odpadów, pojazdy specjalne do selektywnej zbiórki odpadów, pojazdy do utrzymania ulic i placów, pojazdy do utrzymania czystości, pojazdy do utrzymania czystości ulic, pojazdy do utrzymania czystości placów, wywóz odpadów stałych, wywóz odpadów płynnych, odpady stałe, odpady płynne, wywóz szamba, wybieranie szamba, usługi asenizacyjne, usługi w zakresie wywozu nieczystości stałych, usługi w zakresie wywozu nieczystości płynnych, usługi w zakresie wywozu odpadów płynnych, usługi w zakresie wywozu szamba, usługi w zakresie utrzymania czystości placów, usługi w zakresie utrzymania czystości parkingów, usługi w zakresie selektywnej zbiórki odpadów, opróżnianie zbiorników, opróżnianie zbiorników bezodpływowych, opróżnianie szamba, opróżnianie szamb, opróżnianie szamb ekologicznych, zbiorniki odpływowe, opróżnianie zbiorników z nieczystościami komunalnymi, opróżnianie zbiorników z nieczystościami komunalno-bytowymi, wywóz fekaliów, czyszczenie szamba, asenizacja nieczystości płynnych, pompowanie ścieków, obsługa oczyszczalni przydomowych, oczyszczalnie przydomowe, szambowóz, szambiarka, szambo, usługi porządkowe, wywóz odpadów budowlanych, wywóz odpadów komunalnych, wywóz śmieci