Meble Sebastian Sebastian Stęplikowski

Meble na zamówienie najwyższej jakości

Meble na zamówienie
ul. Piaskowa 6/1, 05-200 Wołomin mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Meble Sebastian Sebastian Stęplikowski

Informacje

Opis działalności
Meble Sebastian to firma, której właścicielem jest Sebastian Stęplikowski. Nasza siedziba mieści się w Wołominie, na terenie województwa mazowieckiego. Zajmujemy się wykonawstwem mebli na zamówienie. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Stolarstwo to nasza pasja. Naszą specjalnością są meble na zamówienie, które wykonujemy przy użyciu najlepszych jakościowo materiałów. Projektujemy a następnie świadczymy montaż mebli marzeń dla Klientów.

W pracy sugerujemy się przede wszystkim oczekiwaniami Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić im najlepsze jakościowo produkty. Głównym źródłem informacji jest dla nas kontakt z Klientem. Jesteśmy bardzo otwarci, wysłuchujemy ich potrzeb, oczekiwań a na ich podstawie dobieramy materiały i narzędzia, które posłużą nam do osiągnięcia wymarzonego efektu.

Oferujemy:
- meble na wymiar,
- meble wnękowe,
- szafy wnękowe,
- nietypowe zabudowy,
- szafy,
- komody,
- meble kuchenne,
- sypialnie,
- zabudowę pod skosem.

W przypadku realizacji zlecenia przez naszą firmę, projekt kuchni wykonujemy gratis. Zadbamy o wszelkie Państwa potrzeby, odpowiednio rozmieścimy meble w Waszym pomieszczeniu.

Pomocny jest dla nas nasz własny tabor pojazdowy, który wykorzystujemy, doręczając meble do miejsc wyznaczonych przez Klientów.

Zapraszamy do kontaktu.


Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń