ATP Hydroizolacje Tomasz Przyborowski

Osuszanie budynków.

Osuszanie budynków
ul. Krucza 5, 05-091 Ząbki mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
ATP Hydroizolacje Tomasz Przyborowski

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy ATP Hydroizolacje znajduje się w Kosowie Lackim, na terenie województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w izolacji wodochronnej budynków. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2010 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Tomasz Przyborowski.
Produkty i usługi
W ofercie naszej firmy ATP Hydroizolacje można znaleźć osuszanie budynków oraz uszczelnianie dylatacji. Świadczymy również usługi prewencyjne. Podejmiemy się wykonania hydroizolacji i izolacji budynków w celu ochrony ich przed zalaniem. Jesteśmy w stanie wykonać likwidację przecieków przez konstrukcje betonowe i ceglane.

Oferujemy:
- uszczelnienia przeciwwodne,
- naprawy żelbetu,
- uszczelnianie budynków,
- naprawy konstrukcji budowlanych,
- iniekcje ciśnieniowe,
- izolacje wodochronne izolacji podziemnych,
- izolacje parochronne.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy uszczelnianie ścian szczelinowych, między innymi uszczelnianie struktury ściany. Nasza oferta obejmuje również wykonawstwo powłok wodoszczelnych, które zapobiegają niekorzystnemu działaniu wody.

Nasza kadra pracownicza jest doświadczona oraz wykwalifikowana. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług z zachowaniem konkurencyjnych cen.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy z firmą ATP Hydroizolacje.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń