Opieka Nad Osobami Starszymi Zielony Zakątek Joanna Sawicka

Profesjonalna opieka domowa nad osobami starszymi

Zakłady opiekuńczo-lecznicze
ul. Langiewicza 19, 05-091 Ząbki mazowieckie
(4 opinie) napisz opinię
Opieka Nad Osobami Starszymi Zielony Zakątek Joanna Sawicka

Informacje

Opis działalności
Dom opieki nad osobami starszymi Zielony Zakątek znajduje się w Ząbkach, w województwie mazowieckim. Właścicielką jest Joanna Sawicka.
Produkty i usługi
Nasz obiekt to miejsce dla osób starszych, które z różnych powodów nie mogą mieszkać z rodzinami. Naszym celem jest zapewnienie im najwyższej jakości opieki, a także świetnego samopoczucia. Zatrudniany przez nas personel to osoby z dużym doświadczeniem oraz odpowiednim podejściem, które zadbają o najwyższy komfort pensjonariuszy.

Umożliwiamy:
- pobyt stały,
- pobyt czasowy.

Prowadzimy placówkę w podwarszawskich Ząbkach, w której zapewniamy kameralną i rodzinną atmosferę. Posiadamy miejsce dla dziesięciu osób, oferujemy opiekę medyczną i duszpasterską.

Zajmujemy się opieką nad osobami starszymi, w tym dotkniętymi chorobami Alzheimera czy Parkinsona. Wszelkie pomieszczenia w obiekcie dostosowane są do potrzeb osób starszych i usytuowane są na parterze budynku. Pokoje wyposażone są w telewizję kablową, umożliwiamy także dostęp do telefonu. Zapewniamy pięć posiłków dziennie.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
M
Maciej
Moja babcia przebywa tutaj i jesteśmy bardzo zadowoleni - babcia również. Ma świetną opiekę przez całą dobę, w domu nie mogliśmy sobie na to pozwolić.
M
Marek
Decyzja nie była łatwa, ale teraz wiem, że Mama ma najlepszą opiekę. Polecam Zielony Zakątek.
P
Patrycja
Mama przebywa tam od jakiegoś czasu i widzę, że ma doskonałą opiekę, cały obiekt dostosowany jest do potrzeb osób starszych, a do tego zapewniają opiekę medyczną.
N
Nela920
Doskonała opieka nad osobami starszymi, mój Tata przebywa w tym ośrodku i wiem, że jest w najlepszych rękach.