Opieka nad Osobami Starszymi "Zielony Zakątek" Joanna Sawicka

Opieka prywatna nad osobami starszymi
ul. Langiewicza 19, 05-091 Ząbki mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
501 183 187
Adres korespondencyjny
ul. Langiewicza 19, 05-091 Ząbki mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Zapraszamy do kontaktu. Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.
Produkty i usługi
Osoby starsze, które z różnych przyczyn nie mogą mieszkać z rodzinami, nie muszą być skazane na samotność. Domową atmosferę mogą poczuć w specjalnej placówce, której personel zadba także o ich zdrowie. Taki właśnie jest Zielony Zakątek.

Jesteśmy kameralną placówką, mieszczącą się w podwarszawskich Ząbkach, w której jednocześnie może zamieszkać 10 pensjonariuszy. Są to osoby starsze, często dotknięte chorobami Alzheimera czy Parkinsona, przebywające u nas na stałe lub czasowo.

Wszystkie pomieszczenia, które są dla nich przeznaczone, usytuowane są na parterze budynku i pozbawione barier architektonicznych, co niewątpliwie ułatwia funkcjonowanie osobom w podeszłym wieku. Każdy pokój wyposażony jest w telewizję kablową. W razie potrzeby umożliwiamy dostęp do telefonu.

Zapewniamy naszym podopiecznym kameralną i rodzinną atmosferę, pięć smacznych i zdrowych posiłków dziennie, miły i kompetentny personel oraz opiekę medyczną i duszpasterską.

Dokładamy wszelkich starań, by czuli się oni jak w domu rodzinnym. Jako właściciele Zielonego Zakątka osobiście czuwamy na jego prawidłowym funkcjonowaniem. Mieszkamy razem z naszymi podopiecznymi. Choć jesteśmy młodzi, mamy duże doświadczeniew opiece nad ludźmi starszymi, dzięki czemu mogą oni czuć się u nas bezpiecznie.

Osoby zainteresowane pobytem w naszym pensjonacie prosimy o kontakt (22)781-66-34 lub 501-183-187.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
legionowski, pułtuski, Warszawa, węgrowski, wołomiński, wyszkowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe