Yogico Urszula Piotrowska

Dostosuj klimat do własnych preferencji.

Serwis i instalacja klimatyzacji
ul. Lipowa 21, 05-091 Ząbki mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
502 280 424
504178717
yogico@yogico.pl
Adres korespondencyjny
ul. Lipowa 21, 05-091 Ząbki mazowieckie

Informacje

Opis działalności
YogiCo dystrybucja, projektowanie oraz montażu systemów klimatyzacyjnych, wentylacji i rekuperacji. Działamy nieustanie od 2011 roku na terenie Warszawy i w powiatach podwarszawskich.Zapraszamy do naszych usług osoby prywatne oraz firmy.
Produkty i usługi
- Montaż i serwis pomp ciepła
- Montaż rekuperacji
- Naprawa klimatyzacji i serwis klimatyzacji

W naszej ofercie znajduje się profesjonalna naprawa klimatyzacji oraz fachowy serwis, który pozwoli Państwu na bezpieczne i niezawodne korzystanie z zainstalowanych systemów. Podczas pracy klimatyzatora, na jego filtrach mogą osadzać się różnego rodzaju zanieczyszczenia, które wpływają na jego mniejszą wydajność i powodują wzrost zużycia energii. Ponadto zanieczyszczenia są doskonałym środowiskiem dla rozwoju drobnoustrojów, które są następnie wdmuchiwane do wnętrza wraz z powietrzem. Z tego względu niezwykle ważny jest profesjonalny serwis klimatyzacji, który pozwoli na wyczyszczenie urządzenia i zapewni bezpieczne użytkowanie urządzeń.

Gwarantujemy Państwu dokładny i rzetelny serwis klimatyzacji, który przeprowadzany regularnie zapewni Wam możliwość korzystania z systemu przez długie lata. Powierzając przeglądy profesjonalistom mają Państwo gwarancję prawidłowo wykonanej usługi oraz nie tracą Państwo gwarancji na samo urządzenie, co może się zdarzyć w przypadku prób samodzielnego serwisowania lub napraw wykonywanych we własnym zakresie.

- Montaż klimatyzacji

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym montażu urządzeń klimatyzacyjnych. Wszystkie oferowane przez nas systemy klimatyzacji, wentylacji oraz rekuperacji pochodzą od znanych i renomowanych producentów znanych na całym świecie. Wysokiej jakości produkty dają Państwu gwarancję długoletniego i niezawodnego funkcjonowania, o ile zostanie spełniony jeden podstawowy warunek – montaż klimatyzacji zostanie przeprowadzony w sposób prawidłowy i precyzyjny.

Nasza firma dysponuje wysokiej klasy specjalistami, doświadczonymi i doskonale wyszkolonymi w dziedzinie montażu oferowanych przez nas systemów klimatyzacyjnych. Wszystkie prace wykonujemy z należytą solidnością, wykorzystując nowoczesne narzędzia, dlatego uruchomienie instalacji, zarówno w domu, jak i w Państwa w firmie przebiegnie szybko i sprawnie.
Marki i specjalizacje
- Pompy ciepła DANFOSS
- Pompy ciepła VIESSMANN
- Klimatyzator FUJITSU
- Klimatyzator PANASONIC
- Klimatyzator LG
- Klimatyzator FUJI ELECTRIC
- Klimatyzator SAMSUNG
- Klimatyzator GALANZ
- Klimatyzator MITSUBISHI ELECTRIC
- Klimatyzator GREE
- Rekuperator DANFOSS
- Rekuperator ILTO
- Rekuperator VALLOX
- Rekuperator MITSUBISHI ELECTRIC
- Rekuperator FUJITSU
- Rekuperator SYSTEMAIR
- Rekuperator KOMFOVENT
- Odkurzacz centralny BEAM by ELECTROLUX
- Gruntowe wymienniki ciepła REHAU
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Nowy Dwór Mazowiecki, Wołomin, Mińsk Maz., Pruszków, Warszawa, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Maz., Legionowo, Piaseczno

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
J
Jolanta
2016-11-14 22:38:56
Numer dostałam od znajomego, u którego w biurze ta firma montowała klimatyzację. U mnie w domu też przeprowadzili montaż. Wszstko działa bez problemów, mam przyjemne 21 stopni we wnętrzu.
S
Seweryn80
2016-11-03 18:14:43
Dobór urządzeń oraz montaż klimatyzacji w terminie. Wzywam tylko na konkretnie zaplanowane przeglądy, nic poza tym, bo działa.
E
ElizaKoltz
2016-10-12 23:09:39
Potrzebowałam klimatyzacji w mieszkaniu i firma ją założyła, wcześniej dobierając urządzenia tak, żeby było funkcjonalnie i korzystnie cenowo.
B
B
2014-10-17 11:42:13
Niedrogo i solidnie, śmiało mogę polecić nawet rodzinie.
K
krystian
2014-08-27 10:26:51
Śmiało mogę polecić usługi firmy yogico, montowali u mnie klimatyzację w salonie i sypialni. Bardzo fachowe podejście do klienta. Zanim dokonaliśmy wyboru klimatyzatorów, przegadaliśmy z serwisantami sporo czasu, panowie mają bardzo dużą wiedzę w tym temacie no i bardzo chętnie się nią dzielą.:)