Ol-Ju Profesjonalne Narzędzia Aleksandra Stelmach-Ossowska

Profesjonalne narzędzia i doradztwo techniczne w ich doborze!

Materiały ścierne i polerskie
ul. Moniuszki 15, 05-091 Ząbki mazowieckie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
502 501 326
Ol-Ju Profesjonalne Narzędzia Aleksandra Stelmach-Ossowska

Informacje

Opis działalności
W Ol-Ju oferujemy profesjonalne narzędzia, materiały ścierne i ostrzenie narzędzi. Działamy na rynku od ponad 25 lat. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Ząbki, w woj. mazowieckim, a właścicielem jest Aleksandra Stelmach-Ossowska. Dostarczamy narzędzia i materiały ścierne do prac w drewnie, metalach i tworzywach sztucznych.
Produkty i usługi
W Ol-Ju działamy na rynku już od ponad dwóch i pół dekady. Dostarczamy narzędzia i materiały ścierne do prac w drewnie, metalach i tworzywach sztucznych (PCV). Wśród oferowanych przez nas narzędzi znajdą Państwo krążki ścierne, ściernice listkowe (lamelki), pasy ścierne bezkońcowe, włókninę ścierną, krążki fibrowe, rolki płótna ściernego oraz arkusze papieru i płótna ściernego.

W naszej ofercie znajdują się również ściernice ceramiczne (kamienie ścierne) do szlifowania zgrubnego i precyzyjnego metali. Posiadamy ściernice płaskie, garnkowe, doniczkowe oraz trzpieniowe. Staną się niezbędnym elementem do ostrzenia narzędzi, szlifowania otworów czy różnego rodzaju płaszczyzn.

Do bardzo twardych metali proponujemy ściernice borazonowe oraz ściernice diamentowe Norton Winter. Na naszą ofertę składają się również tarcze ścierne oraz tarcze do cięcia iszlifowania stali, oraz stali nierdzewnej.

Posiadamy bogatą gamę elektronarzędzi:
- wiertła do betonu
- piły tarczowe do drewna
- piły diamentowe (piły do gresu, piły do betonu)
- brzeszczoty
- piły płatnice.

Od początku naszej działalności jesteśmy dystrybutorem marek: Globus, Norton, Klingspor, Libra i Akes. Od 2001 roku zajmujemy się również ostrzeniem narzędzi, pił tarczowych, frezów oraz noży. Nasza ostrzarnia posiada autoryzację marki Globus.

Inne narzędzia i urządzenia dostępne w naszej ofercie to piły taśmowe do metalu i drewna, frezy trzpieniowe, frezy nasadzane (frezy tarczowe), noże strugarskie, czy też narzędzia diamentowe.

Przy stałej współpracy proponujemy nieodpłatną dostawę własnym transportem zamawianych produktów oraz odbiór i dowóz ostrzonych narzędzi.

Zapraszamy do współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń