Mobi Galanteria okienna Jarosław Głowacki

Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu osłon okiennych

Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
ul. Orla 20/18, 05-091 Ząbki mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Mobi Galanteria okienna Jarosław Głowacki

Informacje

Opis działalności
Galanteria okienna Mobi znajduje się w Ząbkach, w powiecie wołomińskim, na terenie województwa mazowieckiego. Działalność rozpoczęliśmy w 2014 roku. Zajmujemy się sprzedażą osłon okiennych. Właścicielem jest Jarosław Głowacki.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż osłon okiennych. Posiadamy 5-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Oferujemy rolety zewnętrzne, plisy, moskitiery, markizy, rolety dzień noc, rolety materiałowe, rolety antywłamaniowe, moskitiery ramkowe, żaluzje okienne, żaluzje poziome, żaluzje pionowe, żaluzje aluminiowe, moskitiery otwierane, moskitiery przesuwne, moskitiery rolowane, rolety elewacyjne, żaluzje drewniane, drabinki taśmowe do żaluzji aluminiowych, a także białe plisy.
Osłony okienne sprawdzają się zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i obiektach użyteczności publicznej. Wszystkie nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów i komponentów. Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości rynkowe.

Chętnie podpowiemy Państwu przy wyborze odpowiedniej osłony okiennej, która spełni Państwa oczekiwania i będzie dostosowana do okna i jego wymiaru. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów, co pozwala nam na sprawny montaż osłon okiennych.

W okresie wiosenno-letnim niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się moskitiery, które najczęściej są montowane na drzwiach balkonowych i oknach. Drobna siateczka moskitiery uniemożliwia owadom wlatywanie do mieszkań.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta.
Gwarantujemy rzetelność i profesjonalną obsługę.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń