Beata Rosińska-Kołcoń Usługi Budowlane Serwis Sprzątający

Sprzątanie pomieszczeń biurowych

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Powstańców 60a/115, 05-091 Ząbki mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Beata Rosińska-Kołcoń Usługi Budowlane Serwis Sprzątający

Informacje

Opis działalności
Serwis Sprzątający powstał w 2006 roku. Nasza siedziba znajduje się w Zamościu, na terenie województwa lubelskiego. Właścicielką jest Beata Rosińska-Kołcoń.Adres do Korespondencji: ul. Św. Piątka 41A, 22-400 Zamość
Produkty i usługi
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy ma czas na sprzątanie, nie lubi tego lub też nie może wykonywać pewnych czynności, które się z nim wiążą. Z racji tego postanowiliśmy, że stworzymy firmę wyręczającą ludzi ze sprzątania.

Nasza oferta to:
- mycie okien,
- sprzątanie wnętrz,
- mycie elewacji szklanych,
- czyszczenie posadzek,
- ścieranie kurzu,
- odkurzanie.

Nasze usługi wykonujemy zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm. Podejmujemy się: sprzątania pomieszczeń biurowych, sprzątania obiektów produkcyjnych, sprzątania obiektów przemysłowych, sprzątania mieszkań i domów.

Do pracy wykorzystujemy nowoczesny i specjalistyczny sprzęt, który idealnie sprawdza się przy wykonywaniu dokładniejszych usług sprzątających. Dzięki temu oferujemy Państwu czynności na najwyższym poziomie.

Jesteśmy firmą dokładną, staranną oraz terminową. Nie ma dla nas zadań niemożliwych, dlatego podejmujemy się każdego zlecenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń