Aqualine Karol Jasiński Przemysław Piotrowski S.C.

Badania i uzdatnianie wody
ul. Powstańców 60a lok. 303, 05-091 Ząbki mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
537 304 204
Adres korespondencyjny
ul. Powstańców 60a lok. 303, 05-091 Ząbki mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Niczym nadzwyczajnym dla nas jest fakt, że w kranie mamy czystą i zdatną do spożycia wodę. Raczej na co dzień niespecjalnie zastanawiamy się, jak do tego doszło, kto zajmuje się jej oczyszczeniem. Problem i pytania pojawiają się wtedy, gdy tej wody zabraknie. Wtedy zauważamy, że nie każda nadaje się do picia i dobrze, gdyby ktoś w jakiś sposób ją przywrócił do porządku. W takich przypadkach pomaga właśnie nasza firma.
Produkty i usługi
Oferta Aqualine to:

• uzdatnianie wody,
• odżelazianie wody,
• odmanganianie wody,
• zmiękczanie wody,
• badanie wody,

Ponadto podejmujemy się także montażu zmiękczaczy do wody. Istnieje u nas możliwość zakupu takiego sprzętu oraz zamówienia jego montaż. Posiadamy także różnego rodzaju filtry do wody. Nasze działania mają na celu doprowadzenie zanieczyszczonej wody do stanu, w którym nadaje się do użytku przez człowieka.
Na rynku działamy już od jakiego czasu. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Ząbkach, na terenie powiatu wołomińskiego województwa mazowieckiego. Właścicielami są Karol Jasiński i Przemysław Piotrowski.

Woda, która nadaje się do spożycia to podstawa naszego funkcjonowania, dlatego dokładamy wszelkich sił, by wykonać pracę na jak najwyższym poziomie. Do oczyszczania wody wykorzystujemy specjalne filtry oraz między innymi systemy odwróconej osmozy. Pracę uzdatniania rozpoczynamy od badania oraz tak też kończymy cały zabieg. Musimy mieć całkowitą pewność, że wszytko co wydajemy do spożycia, jest zupełnie bezpieczne dla organizmu człowieka.

W pracy pomaga nam najlepszy sprzęti środki służące do tego, by stan wody się poprawił. Pracują u nas jedynie wykwalifikowani specjaliści, którzy dobrze wiedzą o ciężarze i odpowiedzialności, jaka na nich spoczywa. Wszyscy nasi Klienci mogą być spokojni.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Aqualine.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń