Mulberry Kamila Augustyniak

Projektowanie i realizacja reklam zewnętrznych

Agencje i doradztwo reklamowe
ul. Stefana Batorego 16A, 05-091 Ząbki mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
514 738 277
Adres korespondencyjny
ul. Stefana Batorego 16A, 05-091 Ząbki mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Kamila Augustyniak. W Ząbkach w województwie mazowieckim prowadzę własną agencję reklamową. Jest to firma, która zaprojektuje i zrealizuje dla Państwa dowolną reklamę zewnętrzną.
Produkty i usługi
Agencja powstała przede wszystkim z myślą o rozwoju Państwa przedsiębiorstwa. Reklama od lat jest podstawowym źródłem zysku w biznesie. Odpowiednio zaprojektowana i wykonana reklama przykuje oko każdego potencjalnego Klienta. Korzystając z naszych usług, mają Państwo ogromny wachlarz możliwości związany z wyborem reklamy.

Dla naszych Klientów realizujemy głównie reklamy zewnętrzne. Dysponujemy specjalnymi drukarkami i urządzeniami. Pozwalają one stworzyć wielkie banery, czy grafiki na witryny sklepowe. Na miejscu pomożemy Państwu stworzyć indywidualny projekt, który na bieżąco mogą Państwo kontrolować. Po jego zatwierdzeniu zajmiemy się produkcją i montażem reklamy w wybranym przez Państwa miejsce.

Nasza agencja proponuje Państwu między innymi takie formy reklamy jak:

- kasetony,
- styrodur,
- litery 3D,
- szyldy/tablice,
- grafika na witrynach,
- ulotki i wizytówki,
- wyroby z tworzyw sztucznych.

Więcej informacji o naszej ofercie znajdą Państwo na stronie internetowej firmy. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz do odwiedzenia siedziby naszej agencji w Ząbkach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń