Mak Iniekt Marcin Makowski

Skuteczne izolacje przeciwwilgocieniowe

Izolacja termiczna
ul. Mokra 26, 05-200 Zagościniec mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Mak Iniekt Marcin Makowski

Informacje

Opis działalności
Mak Iniekt Marcina Makowskiego to firma wykonująca izolacje przeciwwilgocieniowe. Jej siedziba znajduje się w Zagościńcu, w powiecie wołomińskim, w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo działa na terenie całej Polski.
Produkty i usługi
Wilgoć to poważne zagrożenie dla każdego budynku. Z tego powodu poszczególne fragmenty konstrukcji muszą być odpowiednio zabezpieczone przed działaniem wody. By mieć pewność, że tak się stanie prace hydroizolacyjne najlepiej powierzyć firmie Mak Iniekt. Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Podczas wykonywania prac firma używa najlepszych jakościowo materiałów marki WEBAC. W połączeniu z dokładnością wykonawców gwarantuje to wytrzymałe izolacje.

Hydroizolacje które wykonuje Mak Iniekt to:
• uszczelnienia ścian szczelinowych
• uszczelnienia płyt fundamentowych
• izolacje elementów betonowych
• izolacje elementów żelbetowych

Izolacje wykonywane są zarówno pionowo, jak i poziomo. Jedną ze stosowanych metod jest iniekcja ciśnieniowa ścian fundamentowych. Używane są do niej takie materiały jak pianki i żywice poliuretanowe oraz żele akrylowe i żywice epoksydowe. Przy pomocy iniekcji krystalicznej zabezpieczane są też zalane fundamenty. Warstwa tworzona przez metodę skutecznie izoluje ścianę, a ponadto przyspiesza osuszanie.

Hydroizolacje wykonywane są w nowych budynkach oraz w obiektach które wymagają odnowy w tym zakresie. Mogą to być zarówno obiekty mieszkalne, jak i użytkowe.

Wymienione informacje o Mak Iniekt to nie wszystko czego można się dowiedzieć. Po więcej, w tym dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane zlecenia najlepiej wejść na stronę internetową. Można również napisać maila albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe