Clean perfect Karolina Czyżewska

Profesjonalne usługi sprzątania i mycia okien.

Czyszczenie strumieniowo-ścierne
05-220 Zielonka 1/7 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
536 587 927
Adres korespondencyjny
05-220 Zielonka 1/7 mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Karolina Czyżewska. Jestem właścicielką firmy sprzątającej o nazwie Clean Perfect. Moja siedziba znajduje się w miejscowości Zielonka, na terenie województwa mazowieckiego. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Posiadam wieloletnie doświadczenie w świadczeniu przeróżnych usług sprzątania, co skłoniło mnie do założenia tego typu firmy. Działam na zlecenie Klientów indywidualnych, ale także firm, przedsiębiorstw czy biur oraz sklepów.

W mojej ofercie znaleźć można między innymi:
- sprzątanie klatek schodowych,
- sprzątanie po remontach,
- pranie dywanów,
- czyszczenie tapicerki meblowej,
- sprzątanie garażu i piwnicy,
- sprzątanie poddaszy,
- odkurzanie.

Co więcej, specjalizuję się w sprzątaniu przychodni czy magazynów. Posiadam odpowiednie kwalifikacje i sprzęty, żeby odpowiednio wysprzątać wszelkie placówki przemysłowe, publiczne czy instytucje. Poza tym zajmuję sięczyszczeniem witryn sklepowych czy biur.

Zatrudniam w swojej firmie wykwalifikowanych pracowników, którzy dokładnie potrafią wysprzątać wszystkie pomieszczenia objęte kontraktem. Udostępniam im wszelkie niezbędne sprzęty i preparaty, które pozwalają nam na dokładną realizację zleceń. Staram się stuprocentowo spełniać oczekiwania Klientów, gdyż dbam o ich komfort użytkowania mieszkania, biura czy ogólnie rzecz biorąc budynku.

Serdecznie zapraszam do podjęcia współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń