Majax s.c.

Wykonywanie konstrukcji odzieży

Krawiectwo
ul. Brzozowa 13, 05-220 Zielonka mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
692 240 948
Adres korespondencyjny
ul. Brzozowa 13, 05-220 Zielonka mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Helena i Jan Średniccy prowadzą swoją firmę Majax. Siedziba znajduje się w Zielonce, w województwie mazowieckim.
Produkty i usługi
Początki naszej działalności sięgają 1992 roku. Podczas wieloletniej pracy zebraliśmy zespół doświadczonych i wykwalifikowanychkrawców. Współpracujemy z Klientami z całej Polski.

Krawiectwo to nasza pasja, do każdego zlecenia podchodzimy z chęcią i zaangażowaniem. Stawiamy na rozwój, dlatego stale doskonalimy nasze umiejętności. Śledzimy zmieniające się trendy.

Naszą specjalnością jest wykonywanie konstrukcji i modelowanie odzieży damskiej i męskiej oraz dziecięcej. Tworzymy formy, szablony i konstrukcje do produkcji odzieży. Są to komputerowe układy kroju w systemie INWENTEX. Zamówienia są realizowane na podstawie powierzonych nam projektów, szkiców czy zdjęć. Wykonane szablony stopniujemy w pełnym zakresie rozmiarowym.

Zapewniamy, że dbamy o każdy szczegół podczas realizacji zleceń, wykonujemy je terminowo. Udzielamy porad technicznych . Naszym celem jest zadowolenie Klientów, dlatego ciągle doskonalimy nasze usługi.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
B
Bianka
Zamówiłam od tej firmy szablony krawieckie na moją linię ubrań. Spełnili swoje zadanie idealnie. Jestem zadowolona z gotowego szablonu.