Bur Sp. z o.o. Doradztwo podatkowe

Kompleksowa obsługa księgowa oraz profesjonalne doradztwo podatkowe

Biura rachunkowe
ul. prym. Wyszyńskiego 7H/1, 05-220 Zielonka mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię
Strona www
Telefon
(22) 781 88 82
Bur Sp. z o.o. Doradztwo podatkowe

Informacje

O nas
Nasze usługi polegają na pełnej obsłudze firm w zakresie rozliczeń księgowych, doradztwa podatkowego oraz spraw kadrowo-płacowych.

Biuro rachunkowe BUR istnieje na rynku usług księgowych od 1992 roku. Jesteśmy firmą rodzinną, która specjalizuje się w usługowym prowadzeniu ksiąg rachunkowych i podatkowych oraz doradztwie podatkowym. Posiadamy ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności. Rzetelność naszych usług potwierdza dodatkowo wpis do rejestru osób prawnych, uprawnionych do wykonywania doradztwa podatkowego.

Usługi świadczymy na rzecz małych jednoosobowych firm będących opodatkowanymi w sposób zryczałtowany oraz spółek prawa handlowego. Dysponujemy wysokimi kwalifikacjami oraz dużym doświadczeniem w księgowości i sprawach podatkowych, które nieustannie podnosimy oraz rozwijamy.
Opis działalności
Biuro rachunkowe BUR zlokalizowane jest w Zielonce, na terenie województwa mazowieckiego. Naszym głównym celem jest zagwarantowanie zgodności podejmowanych działań podatkowych z obowiązującymi przepisami, jak również zminimalizowanie obciążeń podatkowych firm zwracających się do nas Klientów. Działamy na rzecz osób fizycznych, które nie prowadzą własnej działalności gospodarczej, a także dla firm i przedsiębiorstw.
Produkty i usługi
Biuro Rachunkowe BUR zajmuje się przede wszystkim świadczeniem usług rachunkowych oraz prowadzi doradztwo księgowe. Posiadamy w tym zakresie spore doświadczenie i wysokie kompetencje.

Co oznacza współpraca z firmą BUR?
Współpraca z nami oznacza znaczącą redukcję kosztów. Nie ma wówczas potrzeby tworzenia odrębnego działu księgowości czy ponosić zbędnych wydatków. Dajemy gwarancję bezpieczeństwa i bierzemy pełną odpowiedzialność za prowadzenie dokumentacji podatkowej. Zapewniamy oszczędność czasu i pozwalamy zapomnieć o czynnościach związanych z prowadzeniem księgowości.

Czym dokładnie zajmuje się biuro rachunkowe BUR?

Zajmujemy się szeroko rozumianymi usługami księgowymi oraz doradztwem podatkowym. W ramach obsługi księgowej zapewniamy:

- prowadzenie rachunkowości wszystkich rodzajów ewidencji,
- prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych, prawnych i wyposażenia,
- kontrolę i weryfikację ksiąg oraz ewidencji podatkowych,
- sprawowanie stałego nadzoru nad prowadzoną dokumentacją księgowo-podatkową,
- rozliczenia z pracownikami,
- rozliczenia z kontrahentami,
- konsultacje z zakresu transakcji wewnątrzwspólnotowych oraz prawidłowości dowodów potwierdzających ich wykonanie,
- badanie prawidłowości kwalifikacji dokumentów księgowych pod względem przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości,
- analizę operacji gospodarczych pod względem zgodności z prawem dewizowym.

Co stanowi uzupełnienie oferty firmy?

Uzupełnienie oferty to na przykład obsługa kadrowo-płacowa. W jej ramach zapewniamy prowadzenie pełnej księgowości, rozliczenia z ZUS-em czy doradztwo w zakresie przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmujemy się też doradztwem podatkowym. Udzielamy porad i opinii oraz wyjaśniamy wszelkie niezrozumiane sprawy dotyczące tej dziedziny. Pomagamy wybrać odpowiednią formę opodatkowania, sporządzamy rozliczenia podatkowe i reprezentujemy przed organami skarbowymi.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i zachęcamy do podjęcia współpracy.
Marki i specjalizacje
* obsługa księgowa
* obsługa kadrowo-płacowa
* doradztwo podatkowe
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
G
Gloria
Serdecznie polecam. Wysokiej jakości usługi rachunkowe.
M
Miłosz
Bardzo rzetelne podejście do usług księgowych. Są dokładni w tym co robią, a wszystkie rozliczenia przeprowadzają kilkukrotnie, by mieć co do nich pewność.
R
Robert
Najlepsze biuro księgowe, z którego usług miałem przyjemność kiedykolwiek korzystać. Są profesjonalni w tym co robią i potrafią wszelkie niejasności dokładnie wytłumaczyć.

Słowa kluczowe

pit,
cit,
pity,