Usługi Tartaczne Arkadiusz Dylak

Drewno na więźby dachowe, deski tarasowe i bale do domków kanadyjskich

Tartaki
07-205 Dąbrowa 51 mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Usługi Tartaczne Arkadiusz Dylak
07-205 Dąbrowa 51 mazowieckie
Telefon
Usługi Tartaczne Arkadiusz Dylak

Informacje

Opis działalności firmy Usługi Tartaczne Arkadiusz Dylak w Dąbrowa
Arkadiusz Dylak jest właścicielem tartaku, który znajduje się w Dąbrowie, w województwie mazowieckim . Zajmujemy się suszeniem, a także sprzedażą drewna do najróżniejszych zastosowań budowlanych i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Drewno to materiał stosunkowo porowaty, więc także podatny na szybką wymianę powietrza oraz wilgoci. Jeśli ma być stosowany do produkcji elementów budowlanych, czy stolarskich, musi zostać poddany właściwym procesom suszenia. Taką usługę zapewnia właśnie nasz tartak, który oprócz samego przecierania drewna, zajmuje się również przygotowaniem go do dalszej obróbki i użytkowania. Osoby, które chcą uzyskać właściwy stopień wilgotności tarcicy, z pewnością zakupią u nas interesujące ich materiały, wolne od pleśni i śladów grzybów.

Dobierając właściwe metody suszenia oraz obróbki, z drewna produkujemy na przykład:
- belki na domy kanadyjskie,
- więźby dachowe,
- deski tarasowe,
- deski podłogowe,
- kantówki drewniane,
- altany i inne elementy małej architektury,
- drewno kominkowe.

Coraz częściej Klienci składają u nas zapytania na możliwość produkcji elementów domów letniskowych oraz całorocznych z drewna. Wykonujemy dla nich solidne bale, które są łatwe w obróbce, a jednocześnie odporne na odkształcenia i duże obciążenia. Wykonywane z nich konstrukcje będą charakteryzowały się doskonałym współczynnikiem termoizolacji w okresie zimowym, a jednocześnie zapewnią przyjemny chłód w trakcie lata.

Nasze drewno z tartaku przyda się także podczas produkcji najróżniejszych altan, wiat, narzędziowni, pergoli i innych elementów architektury ogrodowej.

Zachęcamy więc do skorzystania z przygotowanej oferty - tartak z Dąbrowy.
Zasięg działania
Firma Usługi Tartaczne Arkadiusz Dylak z lokalizacji: Dąbrowa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
legionowski, miński, otwocki, pułtuski, sokołowski, Warszawa, warszawski zachodni, węgrowski, wołomiński, wyszkowski

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
Ł
Łukasz
Polecam ten tartak, bo zawsze sprzedają mi tutaj solidne drewno na więźby dachowe. Jako dekarz mogę zapewnić, że ich deski i kantówki są niezwykle trwałe i doskonale nadają się do realizowanych prac budowlanych.