Kwiaciarnia "Agnieszka" Usługi Pogrzebowe Jerzy Michalak

Kwiaciarnie
ul. Królowej Jadwigi 8, 07-210 Długosiodło mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
NIP
7621323192
Telefon

Informacje

Kwiaciarnie to branża, w której Kwiaciarnia "Agnieszka" Usługi Pogrzebowe Jerzy Michalak prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Długosiodło w województwie mazowieckim.
Pracownicy Kwiaciarnia "Agnieszka" Usługi Pogrzebowe Jerzy Michalak udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: 608 528...
Jeśli chcesz nawiązać z Kwiaciarnia "Agnieszka" Usługi Pogrzebowe Jerzy Michalak kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 07-210 Długosiodło ul. Królowej Jadwigi 8.
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Kwiaciarnia "Agnieszka" Usługi Pogrzebowe Jerzy Michalak znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Marlena
Pani Agnieszko , Chcielibyśmy bardzo podziękować za przepiękne dekoracje zarówno w kościele jak i na sali bankietowej. Jesteśmy zachwyceni ! Dziękujemy tez za pełen profesjonalizm i zrealizowanie dekoracji tak , jak to sobie wymarzyłam ?? goście byli zachwyceni, szczególnie przepiękna dekoracja kościoła˘?mój bukiet ślubny po prostu przepiękny ! Jeszcze raz baaaardzo dziękujemy i Będziemy polecać Panią i Pani kwiaciarnie !??
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.