Dom Opieki Leśna Góra

Rzetelna opieka nad osobami starszymi

Zakłady opiekuńczo-lecznicze
ul. Warszawska 18, 07-202 Kamieńczyk mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dom Opieki Leśna Góra

Informacje

O nas
Oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesny Ośrodek Opiekuńczo - Leczniczy "Leśna Góra" Obiekt posiada komfortowo urządzone jeden-, 2-, 3-, oraz 4- osobowe pokoje z łazienką, stołówkę, w której serwowane jest całodzienne wyżywienie, TV oraz wi-fi. Budynek posiada windę i jest klimatyzowany. Możecie Państwo skorzystać z nowo wybudowanej groty solnej, jacuzzi oraz sauny fińskiej. Zabiegi rehabilitacyjne wykonane są przez doświadczoną kadrę fizjoterapeutyczną na nowoczesnych urządzeniach medycznych. Do Państwa dyspozycji na terenie Ośrodka pozostaje duży ogród, altanka oraz kaplica. Oferta Ośrodka została przygotowana z myślą o osobą chcących wypocząć, skorzystać z leczniczych, mających pozytywny wpływ na zdrowie zabiegów. Nasi pracownicy chcą Państwu w tym pomóc w fachowy i sympatyczny sposób.

Skorzystasz z sauny i nowej groty solnej. Całą pozytywną aurę dopełni spokojna, cicha, zadbana okolica.
Opis działalności
Ośrodek Opiekuńczo-Leczniczy "Leśna Góra" w Kamieńczyku powstał w sierpniu 2014 roku. Obiekt znajduje się w malowniczo położonej części powiatu wyszkowskiego, w otoczeniu Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego. Sanatorium Zostało stworzone z myślą o osobach, które potrzebują odpoczynku oraz regeneracji siły fizycznej, a także mentalnej. W "Leśnej Górze" skorzystasz ze świeżego powietrza uzupełnionego o jod, poddasz zabiegom rehabilitacyjnym, masażom, kąpielą w jacuzzi.
Produkty i usługi
Dom Opieki „Leśna Góra” znajduje się w malowniczo położonej części powiatu wyszkowskiego, w otoczeniu Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego. Ośrodek powstał z myślą o tym, by zapewnić możliwie jak najlepsze warunki bytowe, oraz serdeczne i przyjazne środowisko dla osób chorych, samotnych w podeszłym wieku i tych, którzy chcą wypocząć i zregenerować swoje siły.

OPIEKUJEMY SIĘ OSOBAMI Z:
- demencją starczą
- chorobą Alzheimera
- chorobą Parkinsona
- po wylewach i udarach
- oraz innymi schorzeniami

NASZYM PENSJONARIUSZOM ZAPEWNIAMY:
-całodobową opiekę
-rehabilitację
-całodzienny wyżywienie
-dostęp do lekarza medycyny rodzinnej i specjalistów
-terapię zajęciową
-posługę duszpasterską
-wykwalifikowany personel
-pokoje o wysokim standardzie z łazienkami.
-nasz Budynek posiada windę TV i Wi - Fi.

W naszym ośrodku znajdziecie Państwo:
-grotę solną
-saunę
-jacuzii

Ośrodek nasz zapewnia pensjonariuszom aktywność ruchową połączona z rehabilitacją oraz wsparcie psychologiczne indywidualne i grupowe z zastosowaniem bioenergoterapii. Psychoterapia pomaga w leczeniu zaburzeń psychicznych takich jak zaburzenia nastroju zaburzenia nerwicowe i kompulsywne zaburzenia odżywiania zaburzenia osobowości, zaburzenia psychosomatyczne.
Pensjonariusze mają możliwość rozwijania zainteresowań wędkarstwa, ogrodnictwa, W ciągu dnia mają również miejsce zabiegi pielęgniarskie, rehabilitacyjne, gimnastyka oraz wyjazdy do lekarzy specjalistów.
Ćwiczenia usprawniające pamięć, które pomagają poprawić uwagę, koncentrację, spostrzegawczość, logiczne myślenie, czyli funkcje poznawcze, niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania pamięci. Zajęcia plastyczne i artystyczne , które pomogą rozwijać zainteresowania, poprawę koncentracji i zdolności manualnych np. rysowanie, kolorowanie, lepienie z plasteliny, modeliny, wycinanie, tworzenie ozdób np. choinkowych. Zajęcia grupowe wykorzystujące muzykę, książkę, czy też gry np. planszowe, które polepszą nastrój uczestnika, czy koncentrację.
Marki i specjalizacje
Dodatkowo posiadamy szeroki zakres zabiegów rehabilitacyjnych dla osób po urazach.
Wykonujemy zabiegi rehabilitacyjne (elektroterapia i kinezyterapia) i masaże.
Oferujemy masaże:
- leczniczy
- sportowy
- relaksacyjny
- odchudzający
- kosmetyczny
- bańką chińską
- limfatyczny
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń