PrefBUD Ryszard Dąbrowski

Beton
ul. Makowa 2, 07-200 Wyszków mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
602 297 141
Adres korespondencyjny
ul. Makowa 2, 07-200 Wyszków mazowieckie

Informacje

O nas
Firma PrefBUD istnieje od 1984 roku. Podstawową działalnością jest wytwarzanie mieszanki betonowej. Oferowany beton towarowyuzyskiwany jest z wysokiej jakości kruszyw, a proces produkcyjny jest sterowany komputerowo. Zakład produkuje również bloczki fundamentowe oraz stropy TERIVA.

Jakość produkcji jest monitorowana przez Zakładową Kontrolę Produkcji oraz laboratorium zewnętrznej firmy.

Nasz zakład posiada niezbędny sprzęt do transportu i podawania masy betonowej oraz transportu prefabrykatów, m.in. samochody z HDS, pompę do betonu 28m. Nieodpłatnie udostępniamy łatę wibracyjną oraz wibrator wgłębny "buławę" do użycia na placu budowy.
Opis działalności
Zapraszamy do kontaktu. Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.
Produkty i usługi
PrefBUD to firma, która od ponad trzydziestu lat specjalizuje się w produkcji betonu i w doradztwie technicznym. Jeśli budujesz dom lub garaż, przygotujemy dla Ciebie odpowiednie mieszkanki. Nasze gruszki szybko przywiozą zamówiony beton, a pompy wyleją go bezpośrednio na wyznaczone miejsce. Oferujemy beton posadzkowy, a na zewnątrz - beton mrozoodporny.

Zgodnie ze złożonym zamówieniem, dostarczamy beton:
* suchy,
* plastyczny,
* posadzkowy,
* pompowany,
* nawierzchniowy,
* ciekły,
* płynny,
* wodoszczelny,
* napowietrzany,
* wilgotny.

Wykonamy także beton pod kostkę. Dzięki nam prace na Twojej budowie przebiegną szybko i terminowo. Nasza oferta skierowana jest także do firm budowlanych, którym oferujemy produkcję kręgów, pustaków, pompowanie betonu, wykonywanie dróg betonowych, dostarczenie bloczków i stropów betonowych, prefabrykatów oraz wyrobów betonowych w tym nadproży, bloczków, pustaków, kręgów i keramzytu. Ponadto budujemy wygodne, bezpieczne i trwałe ścieżki rowerowe. W naszej betoniarni produkujemy także mieszanki budowlane oraz beton:
* drogowy,
* towarowy,
* konstrukcyjny,
* mostowy,
* specjalistyczny,
* lekki,
* ciężki,
* hydrotechniczny,
* wysokowartościowy,
* komórkowy.

Realizujemy zamówienia na bloczki fundamentowe, M6, prefabrykaty, hds oraz inne wyroby betonowe. Na specjalne życzenie budujemy także grobowce. Firma dysponuje własnymi maszynami: betonomieszarkami, gruszkami i pompami do betonu, a towar przewozimy swoim transportem. Od wielu lat współpracujemyze sprawdzonymi kopalniami kruszywa oraz z centrum technologicznym, dzięki czemu gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów. Zapewniamy kompleksowe realizacje zamówień, służymy doradztwem oraz podpowiemy, jakie rozwiązania sprawdzą się w konkretnym przypadku.

Osoby, którym zależy na dobrych produktach funkcjonujących przez długi czas, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Marki i specjalizacje
Betony towarowe klasy od B7,5 do B50.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
legionowski, nowodworski, ostrowski, pułtuski, węgrowski, wołomiński, wyszkowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń