Edjan Jan Przetacki

Skup i sprzedaż palet oraz nadstawek paletowych

Palety
ul. Serocka 40, 05-270 Wyszków mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Edjan Jan Przetacki

Informacje

Opis działalności
Edjan to firma z Wyszkowa, w województwie mazowieckim, prowadząca też oddział w Markach koło Warszawy. Należy do Jana Przetackiego i zajmuje się handlem paletami. Sprzedaje je podmiotom z różnych branż. Właściciel i jego pracownicy mają duże doświadczenie, ponieważ firma działa od 2013 roku.
Produkty i usługi
Wynalezienie drewnianych palet zrewolucjonizowało zarówno transport, jak i składowanie materiałów. Te poszukiwane przez firmy działające w różnych branżach konstrukcje najlepiej zakupić od przedsiębiorstwa Edjan. Firma zajmuje się zarówno sprzedażą nowych i używanych palet, jak i ich skupem. Płaci za konstrukcje w różnym stanie, w tym uszkodzone. Dostępne palety są wytrzymałe, a ich ceny są konkurencyjne. Oferta obejmuje:
-euro palety,
-palety europodobne,
-palety jednorazowe,
-półpalety ,
-palety przemysłowe.

Do palet można dokupić specjalne drewniane nadstawki zabezpieczające ładunki podczas transportu i składowania.

Palety sprzedawane przez Edjan wykonane są z drewna I albo II gatunku. W przypadku palet EURO, zamienników i jednorazowych wymiary wynoszą 800 × 1200 mm. Udźwig takich konstrukcji to między tysiąc, a tysiąc pięćset kilogramów.
Dla wygody klientów palety i nadstawki są dostarczane na wskazane miejsce. Ponadto przedsiębiorstwo zajmuje się odbiorem kupowanych palet własnym transportem.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie przygotowanej przez firmę Edjan. Po więcej najlepiej zadzwonić albo napisać e-maila. Warto też wejść na stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń