Tadex Skup i sprzedaż złomu

Skup złomu - atrakcyjne ceny

Autozłom
ul. Stolarska 6, 07-200 Wyszków mazowieckie
(5 opinii) napisz opinię
Tadex Skup i sprzedaż złomu

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy firmą Tadex, którą prowadzi Tadeusz Ruszczak. Nasza siedziba znajduje się w Wyszkowie, w województwie mazowieckim. Zajmujemy się przede wszystkim prowadzeniem skupu złomu, a także złomowaniem pojazdów.
Produkty i usługi
Zajmujemy się przede wszystkim skupowaniem złomu wszelkiego rodzaju.Wliczamy do tego także autozłom. Przyjmujemy pojazdy kompletne oraz zdekompletowane. W przypadku braku możliwości transportu, pomagamy w dowiezieniu złomu na miejsce za pomocą naszej lawety.

Właściciel powinien ukazać nam swoje dokumenty, takie jak:
- dowód osobisty,
- dowód rejestracyjny pojazdu,
- kartę pojazdu.

Gwarantujemy pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności w przypadku gdy dowód rejestracyjny, karta pojazdu lub tablica rejestracyjna została zgubiona bądź ukradziona. Wszystkie potrzebne formularze udostępniamy w siedzibie naszej firmy. Ponadto zbieramy zużyty sprzęt AGD, w tym wielko- i małogabarytowe urządzenia gospodarstwa domowego, sprzęt teleinformatyczny i telekomunikacyjny oraz sprzęt audiowizualny.

Przyjmujemy także narzędzia elektryczne i elektroniczne, poza wielkogabarytowymi narzędziami przemysłowymi. Skupujemy nawet zabawki, sprzęt rekreacyjny i sportowy. Można do nas przynosić również przyrządy do nadzoru i kontroli, a także automaty do wydawania. Wszystkie ceny są negocjowane w zależności od stanu sprzętu i formy dostawy.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy Tadex w Wyszkowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
G
Grzegorz
Skup złomu Tadex to firma, której warto zaufać. Znają się na rzeczy i nie oszukują swoich klientów.
J
Jacek
Jest to najlepsza firma oferująca skup złomu i złomowanie pojazdów. Polecam z czystym sumieniem.
Z
Zbyszek
Miałem okazję kilkukrotnie sprzedać im różne elementy ze złomu i zawsze wychodziłem na plus.
H
Hubert
Skupują złom w rozsądnych cenach i zawsze próbują dogadać się z klientem. Aż miło współpracuje się z taką firmą. Polecam serdecznie.
R
Robert
Złomowanie samochodów przeprowadzają sprawnie i umiejętnie. Poza tym proponują za dany pojazd bardzo uczciwe ceny. Z pewnością warto im zaufać.