Nati Kosmala Karol

Transport samochodów z Unii Europejskiej

Transport samochodowy
26-700 Michalin 64 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
790 690 353
511053325
Nati Kosmala Karol

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Nati zlokalizowana jest w Michalinie, w powiecie zwoleńskim, w województwie mazowieckim. Działa ona od 2010 roku, świadcząc szeroki wachlarz usług transportowych. Właścicielem firmy jest Karol Kosmala.
Produkty i usługi
W firmie Nati zatrudniamy doświadczonych kierowców, wykonujących swoją pracę odpowiedzialnie i z pełnym zaangażowaniem. Specjalizujemy się w transporcie samochodów osobowych i ciężarowych, a także materiałów niebezpiecznych. Specyfika transportu ADR sprawia, że ten specjalistyczny transport warto powierzyć zawodowcom.

Ponadto transportujemy samochody i maszyny budowlane z całej Unii Europejskiej. Posiadamy specjalistyczne autotransportery, dlatego szybko i sprawnie możemy zrealizować każde zlecenie. Wraz z rozwojem firmy udało nam się poszerzyć ofertę o transport aut ze Szwecji.

Nasze największe atuty to terminowość i rzetelność. Gwarantujemy również bardzo atrakcyjne ceny. Posiadamy ubezpieczenie OCP przewoźnika. Nasza wieloletnie działalność pozwoliła nam na wypracowanie wysokich standardów obsługi.

Mamy wszelkie niezbędne zezwolenia dotyczące transportu ADR, uprawniające nas do transportu krajowego i międzynarodowego. Dzięki pojazdom przystosowanym do transportu ADR możemy realizować nawet nietypowe zlecenia.

Prowadzimy też wypożyczalnię lawet i autolawet z kabiną 6-osobową. Uzupełnienie oferty stanowią usługi podnośnikiem – zwyżką, takie jak wymiana rynien, mycie okien czy wycinanie drzew.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu. Udzielimy dokładnych informacji związanych z naszą ofertą.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Nati.
Certyfikaty
TRANSPORT SAMOCHODÓW ZE SZWECJI
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń