Containex Container-Handelsgesellschaft M.B.H.

Oferujemy kontenery biurowe, sanitarne, morskie i magazynowe

Kontenery
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 716 47 90

Informacje

Opis działalności
CONTAINEX - specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie kontenerów i mobilnych systemów kontenerowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
CONTAINEX – firma z grupy WALTER GROUP.

CONTAINEX jest wiodącym oferentem kontenerów oraz mobilnych systemów przestrzennych w całej Europie z ponad 30-sto letnim doświadczeniem.

Przemysł, handel, rzemiosło jak również gminy i organizacje humanitarne profitują z wysokiej jakości oferowanych produktów oraz atrakcyjnego wskaźnika ceny do jakości kontenerów CONTAINEX.

Wykwalifikowani pracownicy z całej Europy.

Kompetentni pracownicy zajmują się Państwemw języku ojczystym z wykorzystaniem najnowszych technik komunikacyjnych jak również osobiście u Państwa na miejscu.

Od przedstawienia oferty przez zamówienie aż do dostawy nasi specjaliści przejmują odpowiedzialność za Państwa rozwiązania przestrzenne.

Nasi technicy planują i konfigurują Państwa indywidualne rozwiązania przestrzenne przy pomocy najnowocześniejszego oprogramowania.

Program produktów CONTAINEX obejmuje kontenery sanitarne, magazynowe oraz morskie.

Kontenery biurowe, kontenery sanitarne, kontenery wc, kontener magazynowy, kontenery morskie, kontener na wynajem.
Certyfikaty
Powiększenie powierzchni biurowej Red Bull, AT-Salzburg- Przedszkole IZIBIZI, AT-Wiener Neudorf- Pannoniaring, Węgry- Armia szwajcarska, Kosowo- Budynek biurowy Sea Container Group, RO-Constanta- Austrian Ladies Open, AT-Föhrenwald- Magazyn, AT-Wiedeń- Warsztat budowlany, AT-Ampfelwang
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń