Kredos Sklep medyczny

Bardzo duży wybór urządzeń medycznych. Korzystne ceny oraz skuteczny serwis.

Wyposażenie i sprzęt medyczny
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Informacje

O nas
Nowoczesne produkty medyczne, rozbudowana oferta, przyjazna i kompetentna obsługa, profesjonalny, skuteczny i szybki serwis – to cele, które stawiamy sobie każdego dnia. Zależy nam, aby nasi klienci mieli dostęp do szerokiej oferty produktów.
Nasze wieloletnie doświadczenie oraz podjęte kroki inwestycyjne sprawiły, że mamy ugruntowaną pozycję na rynku. Cieszymy się uznaniem i zaufaniem wielu zadowolonych klientów, a wśród nich klinik i szpitali, które na co dzień z przyjemnością korzystają z usług firmy Kredos.
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży medycznej. Oferta, którą mamy do zaproponowania obfituje w przeróżne produkty, a wśród nich:

- aparaty EKG i USG,
- aparaty do terapii cieplnej,
- defibrylatory,
- ciśnieniomierze,
- środki do dezynfekcji,
- elektrody EKG,
- lampy medyczne,
- fotele zabiegowe,
- holtery ciśnienia i EKG,
- wózki inwalidzkie.

To tylko niewielki procent pełnej oferty produktowej firmy Kredos. Cały asortyment możecie Państwo zobaczyć na stronie: https://kredos.pl/.

Naszym celem jest profesjonalna sprzedaż urządzeń medycznych, które w pełni zaspokajają oczekiwania i potrzeby szpitali, klinik, NZOZ-ów i innych placówek medycznych w kraju i za granicą.

Dodatkowo oferujemy wyposażenie do rehabilitacji, okulistyki, salonów SPA czy sterylizacji. Ponadto znajdziecie u nas Państwo ogromny wybór małych artykułów medycznych, a w nich worki na odpady medyczne, inhalatory, testy ciążowe oraz torby i walizki medyczne dla personelu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy!
Opis działalności
Sklep Medyczny Kredos od 2012 roku dostarcza sprzęt i artykuły medyczne na terenie całej Polski. Jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami marek Aspel, Seca i Beurer. Zaopatrujemy szpitale, przychodnie, kliniki oraz indywidualnych klientów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo kilka tysięcy produktów. Od specjalistycznych sprzętów medycznych, które stanowią podstawowe wyposażenie szpitali po te, przydatne w każdym domu. Ponadto oferujemy profesjonalny, szybki i skuteczny serwis urządzeń medycznych.
Produkty i usługi
W sklepie medycznym Kredos znajdziecie Państwo ogromy wybór sprzętu specjalistycznego dla szpitali, klinik, przychodni, gabinetów lekarskich. Osobną szeroką ofertę kierujemy do klienów indywidualnych.

Aparaty EKG i USG, specjalistyczne wagi, holtery ciśnienia i EKG, pulsoksymetry, defibrylatory, elektroencefalografy, laryngoskopy, dermatoskopy, kardiomonitory, systemy do badań wysiłkowych, meble medyczne i wiele, wiele innych dla lekarzy każdej specjalizacji.

Klienci indywidualni znajdą u nas ogromy wybór ciśnieniomierzy, inhalatorów, produktów dla najmłodszych tzw. babycare. W naszej ofercie również testy ciążowe, glukometry, wszelkiego rodzaju masażery, elektrostymulatory, akcesoria beauty oraz wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Współpracujemy z firmą kurierską UPS, co gwarantuje, że zamówiony przez Państwa sprzęt medyczny dotrze do Was w ciągu 24h. Przy większych zamówieniach transport gratis. Oferujemy również szybki i skuteczny serwis urządzeń medycznych, a także szkolenia dla profesjonalistów z zakupionego u nas sprzętu. Staramy się, aby nie było dla nas rzeczy niemożliwych.
Marki i specjalizacje
Firma Kredos jest autoryzowanym dystrybutorem marek Seca, Aspel oraz Beurer.
Certyfikaty
Firma Kredos od lat współpracuje z firmą Aspel, specjalizującą się w produkcji aparatów EKG. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów tej marki. Od lat współpracujemy także z niemiecką marką Seca specjalizującą się w produkcji specjalistycznych wag medycznych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Marek
2019-07-18 08:52:03
To wielka przyjemność współpracować z firmą Kredos. Profesjonaliści w każdym calu!

Słowa kluczowe

EKG,
waga,
EEG,